• Dobry Design 2020 Jawor-Parkiet
  • Salony Jawor-Parkiet
  • BIM Jawor-Parkiet
  • Nowa kolekcja Vintage
  • SuperPromo w Jawor - promocja podłóg drewnianych
  • Architekci

Aktualności

Zagłosuj na podłogi Jawor-Parkiet w konkursie Dobry Design 2020

PAŹ

22

2019

Dokładnie dziś, 22 października, rusza głosowanie w 9. edycji konkursu Dobry Design 2020. W tej rywalizacji wystartowały cztery podłogi drewniane z różnych kolekcji Jawor-Parkiet. Oddaj głos, kształtuj trendy. Wskaż, jak Twoim zdaniem ma wyglądać dobry design.

zobacz więcej →

Był czerwony dywan, szampan i fajerwerki. W Łodzi otworzyliśmy kolejny salon sprzedaży podłóg Jawor-Parkiet

PAŹ

15

2019

11 października 2019 to bardzo ważna data w historii naszej firmy. W Łodzi otworzyliśmy kolejny salon sprzedaży podłóg drewnianych Jawor-Parkiet. To zarazem początek, ale i zwieńczenie pewnego okresu. Przed 10-laty budowaliśmy sieć sprzedaży podłóg Jawor-Parkiet na polskim rynku. Dziś mamy blisko 300 punktów sprzedaży oraz 5 salonów firmowych, co jest potwierdzeniem stabilnej pozycji marki na rynku. Uczciliśmy to hucznie w gronie licznie przybyłych architektów, projektantów, partnerów biznesowych, gwiazd i przyjaciół.

zobacz więcej →

Jesteśmy Żaglem Warmii i Mazur

PAŹ

15

2019

Firma Jawor-Parkiet za swoją najnowszą kolekcję podłóg drewnianych Vintage Series otrzymała wyróżnienie w konkursie marszałka województwa warmińsko-mazurskiego „Żagle Warmii i Mazur”. Jego celem jest wyłonienie i promocja najlepszych przedsiębiorstw, produktów, usług i projektów promocyjnych w regionie. Docenienie naszych produktów w miejscu, z którego pochodzimy to pozytywny, mocny wiatr w nasze firmowe żagle.

zobacz więcej →

Łódzkie targi Home Design za nami

PAŹ

01

2019

Firma Jawor-Parkiet wspólnie z łódzkim dystrybutorem podłóg drewnianych Strefą Podłogi uczestniczyła w targach Home Design. To wydarzenie ważne dla każdego, kto myśli o kompleksowym wykończeniu swoich wnętrz, przeprowadzeniu remont z duchem czasu. Nasi doradcy pomagali gościom od podstaw, wskazując najlepsze rozwiązania. Była to też okazja do nawiązania nowych relacji biznesowych, szczególnie kiedy za kilka dni na mapie Łodzi pojawi się nowo otwarty salon sprzedaży Jawor-Parkiet.

zobacz więcej →

Otworzyliśmy salony sprzedaży Jawor-Parkiet na Śląsku i w Wielkopolsce

WRZ

23

2019

Jawor-Parkiet dbając o rozwój marki i jak najwyższą jakość obsługi klienta, otworzył dwa kolejne salony sprzedaży – w Katowicach i Poznaniu. To wielki krok w rozwoju naszej firmy, która budując swoją pozycję na świecie wie, że jej najważniejszy klient jest tu, w Polsce.

zobacz więcej →

Jawor-Parkiet na tegorocznych targach DREMA

WRZ

19

2019

Firma Jawor-Parkiet tradycyjnie uczestniczyła w Międzynarodowych Targach DREMA 2019 w Poznaniu. Jest to największa impreza tego typu, gromadząca miłośników majsterkowania, ale przede wszystkim profesjonalistów i najważniejszych producentów z branży drzewnej i meblarskiej.

zobacz więcej →


Facebook LinkedIn Twitter