• Jawor-Parkiet z godłem Teraz Polska
  • Profesjonalna chemia do montażu podłóg Jawor-Parkiet
  • SuperPromo Jawor-Parkiet 2020
  • Nowy aranżator podłóg
  • DigiFloors Jawor-Parkiet
  • Architekci Jawor-Parkiet
  • Design Awards 2020
  • Nowe kolory Color Inspiration
  • BIM Jawor-Parkiet

Aktualności

Wood Brothers Jawor-Parkiet – organizujemy największe wydarzenie branży parkieciarskiej 2020 roku

LIP

24

2020

To będzie spotkanie Bractwa Wood, wszystkich tych, którzy w codziennej sztuce rzemieślniczej z pasją i szacunkiem do natury, czerpią z niej i oddają to, co najpiękniejsze. Będzie to okazja do zacieśniania więzi, nauki, by być jeszcze lepszym i otworzyć się na nowe.

zobacz więcej →

Z gruntu przydatne. Nowe produkty dla parkieciarzy z logo Jawor-Parkiet

LIP

15

2020

Nasza firma przynosi parkieciarzom rozwiązania, które pozwolą kompleksowo zrealizować proces ułożenia podłogi drewnianej. Jawor-Parkiet wprowadza do oferty grunty przygotowujące i zabezpieczające podłoże oraz klej do podłóg, sygnowane swoją marką. Te produkty to ułatwienie w codziennej pracy i przede wszystkim gwarancja jakości.

zobacz więcej →

Mamy dla Was plan na filmowe wakacje. Zapraszamy na festiwal Kino Letnie Sopot - Zakopane

LIP

01

2020

Dziś (1 lipca) wystartowała XIII edycja najdłuższego wakacyjnego festiwalu filmowego Kino Letnie Sopot - Zakopane. Sopockie Molo i zakopiańskie Krupówki zamienią się w najpiękniejsze kina pod gwiazdami. Przed widzami aż 62 dni niezapomnianych filmowych emocji w najczęściej odwiedzanych kurortach w Polsce. Organizatorzy zadbali o wygodę i bezpieczeństwo. Na bezpłatne seanse w 125-lecie kina zaprasza także Jawor-Parkiet. Po raz kolejny jesteśmy partnerem festiwalu.

zobacz więcej →

Zapraszamy na parkiet z Jawor-Parkiet, czyli o projektowaniu z podłogami drewnianymi

CZE

25

2020

Chcemy Was złapać jeszcze przed wakacjami, dlatego zapraszamy na kolejny webinar. Tym razem porozmawiamy o projektowaniu z wykorzystaniem podłóg drewnianych. Branża dynamicznie się zmienia - popularnością cieszą się nowe formaty, renesans przeżywają ciemne dekory, montujemy podłogi na sufitach i ścianach. Chcesz być na fali? Koniecznie dołącz!

zobacz więcej →

Podłogi Jawor-Parkiet z Godłem „Teraz Polska”

CZE

09

2020

Dziś (9.06.2020) w Ogrodach Pałacu Prezydenckiego w Warszawie Prezes naszej firmy odebrał Godło „Teraz Polska” przyznane przez Kapitułę tego prestiżowego konkursu naszym flagowym produktom FertigDeska i FertigDeska Luxury.

zobacz więcej →

„Jak dbasz, tak masz” , czyli wszystko o pielęgnacji podłóg drewnianych

CZE

08

2020

Mówią, że „Jak dbasz, tak masz” – stwierdzenie to można przypisać do przyjaźni, pielęgnacji kwiatów, a nawet wymarzonej podłogi drewnianej. Piękna, naturalna podłoga posłuży przez długie lata, jeśli zadbamy o nią odpowiednio. Dlatego w najbliższy wtorek, 9 czerwca o godz.: 20:00 spotykamy się LIVE NA INSTAGRAMIE, by rozwiać wszystkie Wasze wątpliwości dotyczące pielęgnacji podłóg drewnianych.

zobacz więcej →


Facebook LinkedIn Twitter

Zamów próbki podłóg Jawor-Parkiet
Zamów pielęgnaty do podłóg Jawor-Parkiet