• Nowa kolekcja Vintage
  • SuperPromo w Jawor - promocja podłóg drewnianych
  • Architekci

Aktualności

Jawor na tegorocznych targach DREMA

WRZ

19

2019

Firma Jawor-Parkiet tradycyjnie uczestniczyła w Międzynarodowych Targach DREMA 2019 w Poznaniu. Jest to największa impreza tego typu, gromadząca miłośników majsterkowania, ale przede wszystkim profesjonalistów i najważniejszych producentów z branży drzewnej i meblarskiej.

zobacz więcej →

Ciemne moce drewna

SIE

27

2019

Projektowanie wnętrz to sztuka, która mimo swobodnej kreacji, aby zyskać akceptację, musi się podporządkować upodobaniom odbiorcy, jego indywidualnemu pomysłowi na swoją prywatną przestrzeń, doświadczeniom, trybowi życia, ale także trendom obowiązującym w designie. A tu aktualnie odnajdziemy połączenie ciemnego drewna i stylu vintage. Projektanci z entuzjazmem obserwują ten trend wiedząc, że nie jest to kolejny krótki zachwyt rynku, a stała tendencja, która będzie nam towarzyszyć przez długie lata.

zobacz więcej →

Zagłosuj na kolekcję Vintage Series i wybierz najlepszy produkt Warmii i Mazur!

SIE

06

2019

Premierowa kolekcja podłóg drewnianych Jawor-Parkiet została zgłoszona do konkursu „Żagle Warmii i Mazur”. Oddając głos na Vintage Series zdecydujesz o przyznaniu prestiżowej nagrody i promocji regionu.

zobacz więcej →

Jawor-Parkiet kibicował biegaczom podczas „Koguciej Dychy”

SIE

06

2019

W dniach 19–21 lipca odbyła się kolejna edycja Dni Gminy Kurzętnik. Stałym elementem obchodów rokrocznie jest bieg „Kogucia Dycha”. W tym roku zmagania sportowców tradycyjnie wspierała firma Jawor-Parkiet.

zobacz więcej →

Polskie podłogi drewniane jadą do Chin

LIP

02

2019

Producent podłóg drewnianych Jawor-Parkiet profesjonalizuje w Azji kanały sprzedaży rozwijając swoją markę. Tamtejszy rynek oczekuje wysokiej jakości produktów, połączenia funkcjonalności z nowoczesnym designem. Szybka reakcja polskiej firmy na te potrzeby i jej ugruntowana pozycja na rodzimym rynku przekładają się na handlowy sukces za granicą.

zobacz więcej →

Kolejny raz zapraszamy na najdłuższy festiwal filmowy Kino Letnie Sopot – Zakopane 2019

LIP

02

2019

To najlepszy plan na filmowe wakacje od morza do Tatr! Rozpoczyna się najdłuższy wakacyjny festiwal filmowy w Polsce! Kino Letnie Sopot – Zakopane wystartowało 1 lipca i potrwa aż 62 dni. Bezpłatne seanse czekają na widzów w najpopularniejszych polskich kurortach, w tym także w Giżycku. Jawor-Parkiet kolejny raz jest partnerem wydarzenia.

zobacz więcej →


Facebook LinkedIn Twitter