• 2 edycja konkursu Design Awards 2020
  • Nowe kolory Color Inspiration
  • Nagroda główna Dobry Design 2020
  • Salony Jawor-Parkiet
  • BIM Jawor-Parkiet
  • Nowa kolekcja Vintage
  • SuperPromo w Jawor - promocja podłóg drewnianych
  • Architekci

Aktualności

4 dni z designem. Zobaczcie, co się działo w Katowicach.

LUT

10

2020

Jawor-Parkiet uczestniczył w jednych z największych polskich targów architektury, designu i nieruchomości 4 Design Days. Katowice tradycyjnie były miejscem polskiej premiery naszych produktów – tym razem pięciu nowych barw w popularnej wśród klientów kolekcji Color Inspiration. Dodatkowo, zachęcaliśmy naszych gości do korzystania z DigiFloors oraz wzięcia udziału w II edycji konkursu Jawor-Parkiet Design Awards.

zobacz więcej →

Kreatywność i wysokiej klasy rzemiosło – podsumowujemy targi BUDMA

LUT

10

2020

W Poznaniu zakończyły się Międzynarodowe Targi Budownictwa i Architektury BUDMA. Nasza firma uczestniczyła w nich w podwójnej roli – jako wystawca i sponsor generalny Międzynarodowych Mistrzostw Parkieciarzy. Przekonaliśmy się, że zawód parkieciarza to obecnie połączenie umiejętności kreatywnego myślenia o drewnie i wysokiej jakości rzemiosła, od których zależy efekt końcowy – pięknie ułożona podłoga w domu klienta. Dla nas - producenta podłóg drewnianych, to niezwykle istotne.

zobacz więcej →

Premiera #new Color Inspiration

LUT

06

2020

To absolutna nowość! Podczas 4 Design Days w Katowicach odbyła się premiera zupełnie nowych barw w naszej popularnej wśród klientów kolekcji Color Inspiration. W FERRO, CALDO, FANGO, SABBI i MARONE kolory włoskiej przyrody i nowoczesna technologia przemieniły drewno w sztukę.

zobacz więcej →

4 Design Days – zainspirujemy kolorem

STY

23

2020

W dniach 6-9 lutego 2020 r. firma Jawor-Parkiet będzie uczestniczyła w jednych z największych polskich targów architektury, designu i nieruchomości 4 Design Days. W Katowicach tradycyjnie odbędzie się premiera, tym razem zupełnie nowych barw w naszej popularnej wśród klientów kolekcji Color Inspiration. Na firmowym stoisku nr 68 goście mogą się spodziewać wielu nowości.

zobacz więcej →

Zapraszamy na Międzynarodowe Targi Budownictwa i Architektury BUDMA 2020

STY

23

2020

W Poznaniu odbędą się Międzynarodowe Targi Budownictwa i Architektury BUDMA. Jawor-Parkiet tradycyjnie będzie ich częścią. Oprócz zaprezentowania naszych kolekcji podłóg drewnianych, przede wszystkim jako sponsor generalny, będziemy współorganizatorem Warsztatów i Międzynarodowych Mistrzostw Parkieciarzy.

zobacz więcej →

Inizio! Ruszyła II edycja konkursu Jawor-Parkiet Design Awards

STY

20

2020

Zapraszamy architektów, projektantów wnętrz, designerów, studentów kierunków architektonicznych do udziału w II edycji konkursu Jawor-Parkiet Design Awards. W tym roku podnosimy stawkę. Laureaci konkursu, oprócz nagród pieniężnych, zaprezentowania zwycięskich projektów w magazynie wnętrzarskim, w poszukiwaniu inspiracji wyjadą do Włoch. Warunek jest jeden, trzeba zaprezentować nowoczesną wizję aranżacji wnętrza z podłogą Jawor-Parkiet i wygrać.

zobacz więcej →


Facebook LinkedIn Twitter