• 2 edycja konkursu Design Awards 2020
  • Nowe kolory Color Inspiration
  • Nagroda główna Dobry Design 2020
  • Salony Jawor-Parkiet
  • BIM Jawor-Parkiet
  • SuperPromo w Jawor - promocja podłóg drewnianych

Aktualności

Edukujemy i pomagamy

MAR

16

2020

Jawor-Parkiet jest partnerem Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Parkieciarzy, które po raz drugi zorganizowało warsztaty z cyklu „Praktyka i Edukacja”. To innowacyjne przedsięwzięcie, podczas którego łączą się nauka i pomoc – tym razem wychowankom Towarzystwa nad Ociemniałymi w Laskach.

zobacz więcej →

Wybiła godzina zero. Teraz wszystko w rękach jurorów

MAR

10

2020

O północy zakończyliśmy przyjmowanie projektów do konkursu Jawor-Parkiet Design Awards. Zapowiadając tegoroczną edycję deklarowaliśmy, że oczekujemy więcej i tak się stało. Zgłosiło się więcej uczestników niż przed rokiem. Otrzymaliśmy dużo więcej projektów. Teraz wszystko w rękach jurorów.

zobacz więcej →

Konkursowy wyścig Jawor-Parkiet Design Awards zbliża się do mety. Tylko do 9 marca jurorzy czekają na projekty wnętrz z podłogami naszej marki

LUT

26

2020

To już ostatnia prosta w tegorocznej edycji konkursu Jawor-Parkiet Design Awards. Tylko do 9 marca br. projektanci wnętrz, designerzy, studenci kierunków architektonicznych mogą wysłać swoje wizualizacje z wykorzystaniem podłóg Jawor-Parkiet. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody – pieniężne, wyjazd do Włoch oraz promocja w uznanym magazynie wnętrzarskim. Patronat honorowy nad konkursem objęło Stowarzyszenie Architektów Polskich SARP.

zobacz więcej →

4 dni z designem. Zobaczcie, co się działo w Katowicach.

LUT

10

2020

Jawor-Parkiet uczestniczył w jednych z największych polskich targów architektury, designu i nieruchomości 4 Design Days. Katowice tradycyjnie były miejscem polskiej premiery naszych produktów – tym razem pięciu nowych barw w popularnej wśród klientów kolekcji Color Inspiration. Dodatkowo, zachęcaliśmy naszych gości do korzystania z DigiFloors oraz wzięcia udziału w II edycji konkursu Jawor-Parkiet Design Awards.

zobacz więcej →

Kreatywność i wysokiej klasy rzemiosło – podsumowujemy targi BUDMA

LUT

10

2020

W Poznaniu zakończyły się Międzynarodowe Targi Budownictwa i Architektury BUDMA. Nasza firma uczestniczyła w nich w podwójnej roli – jako wystawca i sponsor generalny Międzynarodowych Mistrzostw Parkieciarzy. Przekonaliśmy się, że zawód parkieciarza to obecnie połączenie umiejętności kreatywnego myślenia o drewnie i wysokiej jakości rzemiosła, od których zależy efekt końcowy – pięknie ułożona podłoga w domu klienta. Dla nas - producenta podłóg drewnianych, to niezwykle istotne.

zobacz więcej →

Premiera #new Color Inspiration

LUT

06

2020

To absolutna nowość! Podczas 4 Design Days w Katowicach odbyła się premiera zupełnie nowych barw w naszej popularnej wśród klientów kolekcji Color Inspiration. W FERRO, CALDO, FANGO, SABBI i MARONE kolory włoskiej przyrody i nowoczesna technologia przemieniły drewno w sztukę.

zobacz więcej →


Facebook LinkedIn Twitter