• Retro Collection laureatem Teraz Polska
  • Konkurs DesignAwards 3
  • SuperPromo Jawor-Parkiet 2021
  • 30 lat Jawor-Parkiet
  • Nowy katalog podłóg drewnianych Jawor-Parkiet
  • Profesjonalna chemia do montażu podłóg Jawor-Parkiet
  • Nowy aranżator podłóg
  • DigiFloors Jawor-Parkiet
  • Architekci Jawor-Parkiet
  • Nowe kolory Color Inspiration
  • BIM Jawor-Parkiet

Był czerwony dywan, szampan i fajerwerki. W Łodzi otworzyliśmy kolejny salon sprzedaży podłóg Jawor-Parkiet

Był czerwony dywan, szampan i fajerwerki. W Łodzi otworzyliśmy kolejny salon sprzedaży podłóg Jawor-Parkiet

11 października 2019 to bardzo ważna data w historii naszej firmy. W Łodzi otworzyliśmy kolejny salon sprzedaży podłóg drewnianych Jawor-Parkiet. To zarazem początek, ale i zwieńczenie pewnego okresu. Przed 10-laty budowaliśmy sieć sprzedaży podłóg Jawor-Parkiet na polskim rynku. Dziś mamy blisko 300 punktów sprzedaży oraz 5 salonów firmowych, co jest potwierdzeniem stabilnej pozycji marki na rynku. Uczciliśmy to hucznie w gronie licznie przybyłych architektów, projektantów, partnerów biznesowych, gwiazd i przyjaciół.

Gości przywitali Adam Bednarek, właściciel nowego salonu sprzedaży, jedynego takiego konceptu w Łodzi, który od lat współpracuję z firmą Jawor-Parkiet oraz Antoni Jan Gawiński, Prezes firmy z Nowego Miasta Lubawskiego.

Nasz rozwój to potwierdzenie stabilnej pozycji marki na rynku
Pięć salonów sprzedaży sygnowanych naszą marką to zarazem początek, ale i zwieńczenie pewnego okresu – powiedział Janusz Gawiński, Dyrektor Generalny firmy. Przed 10-laty sam rozpoczynałem budowę sieci sprzedaży podłóg Jawor-Parkiet na polskim rynku. Wcześniej, przez blisko 20 lat działalności firmy, marka znana była tylko za granicą, dokąd eksportowaliśmy nasze podłogi. Dziś mamy blisko 300 punktów sprzedaży oraz 5 salonów firmowych, co jest potwierdzeniem stabilnej pozycji marki na rynku. Ale też zmieniających się gustów Polaków i rosnącej świadomości, że warto wybierać drewniane podłogi, szczególnie te produkowane w Polsce. Janusz Gawiński podziękował także licznie przybyłym na otwarcie salonu architektom, projektantom, którzy na co dzień prezentują klientom trendy. 

Następnie Grzegorz Sadowski, Dyrektor Handlowy Jawor-Parkiet wskazał rozwój sieci firmowych salonów sprzedaży jako wyzwanie, które firma postawiła sobie ponad 1,5 roku temu. Chcieliśmy stoworzyć miejsce, gdzie nie tylko będzie dostępna pełna paleta produktów Jawor-Parkiet, ale gdzie możecie liczyć na indywidualne wsparcie w zakresie realizacji swoich wizji artystycznych i fachowe doradztwo. Tym bardziej cieszę się, że dziś spotykamy się na otwarciu 5 salonu. Pomysł ten nie zostałby wdrożony gdyby nie nasi partnerzy, jak Strefa podłogi w Łodzi i przedstawiciele pozostałych 4 firm, których też gościmy na dzisiejszym wydarzeniu. To oni uwierzyli w naszą wizję i podjęli się jej realizacji, za co bardzo dziękuję. Koncept wymagał od nas dużego zaangażowania i nie miałby racji bytu, gdyby nie praca naszego działu handlu, działu PR i pracowni projektowej 74 studio. Myślę, że dzisiejszy dzień jest dobrą okazją, by im za tę pracę podziękować. Naszym partnerom życzę samych sukcesów, prężnego rozwoju.

Wieczór poprowadziła Agnieszka Rylik, najbardziej utytułowana polska bokserka, mistrzyni świata w boksie zawodowym, posiadaczka dwóch pasów federacji WIBF i WIBO, wielokrotna mistrzyni świata i Europy w kick-boxingu, reporterka i prezenterka telewizyjna, aktorka, pisarka i osobowość medialna.

Ten wyjątkowy wieczór był okazją do spotkania z niezwykłymi gośćmi. Jednym z nich był Tomasz Pągowski, projektant i charyzmatyczny prowadzący programy telewizyjne m.in. "Projekt LOKALny"(Domo+), "Remont w 48H”(Domo+), "Bitwa o Dom”(TVN). Projektowaniem wnętrz oraz mebli zajmuje się od 20 lat. Ukończył 5-letnie studia Konserwacji Drewna Zabytkowego  w Warszawie. Jest dyrektorem kreatywnym agencji IMATHOME. Na czele swojego zespołu opracowuje i realizuje liczne projekty mebli i wnętrz, oraz innych form użytkowych. Podczas otwarcia łódzkiego salonu sprzedaży podłóg Jawor-Parkiet zaprezentował najnowsze trendy podłogowe. 

Zaproszenie na wyjątkowe dla nas święto przyjął także Krzysztof Miruć, architekt, projektant wnętrz, współzałożyciel i główny projektant warszawskiej pracowni architektonicznej L'ab Architekci, prowadzący program w TVN TURBO " Garaż marzeń " i w HGTV " ZGŁOŚ REMONT", "EKS-TRA ZMIANA" Tvn Style oraz redaktor naczelny magazynu „Cztery kąty”. 

Goście bawili się przy muzyce zespołu Projekt Hubas, który przygotował prawdziwe muzyczne show i dawkę genialnej muzyki - własnych kompozycji oraz oryginalnych aranżacji najbardziej znanych polskich utworów.
Zwieńczeniem tego święta desingu i firmy Jawor-Parkiet był pokaz fajerwerków. 

Zapraszamy do salonu sprzedaży!

Łódź
al. Włókniarzy 203
90-768 Łódź
tel.: 536 811 666
e-mail: salon@jaworparkiet-lodz.pl


Facebook LinkedIn Twitter

Zamów próbki podłóg Jawor-Parkiet
Zamów pielęgnaty do podłóg Jawor-Parkiet
fancybox end -->