• Retro Collection laureatem Teraz Polska
  • Konkurs DesignAwards 3
  • SuperPromo Jawor-Parkiet 2021
  • 30 lat Jawor-Parkiet
  • Nowy katalog podłóg drewnianych Jawor-Parkiet
  • Profesjonalna chemia do montażu podłóg Jawor-Parkiet
  • Nowy aranżator podłóg
  • DigiFloors Jawor-Parkiet
  • Architekci Jawor-Parkiet
  • Nowe kolory Color Inspiration
  • BIM Jawor-Parkiet

DOMOTEX 2020 – byliśmy inspiracją

DOMOTEX 2020 – byliśmy inspiracją

Jedno z najważniejszych międzynarodowych wydarzeń w branży podłogowej – targi DOMOTEX w Hanowerze za nami. Jawor-Parkiet po raz kolejny był ich częścią. Kolejny raz właśnie tu pokazaliśmy nasze najnowsze produkty – premierowe kolory w kolekcji Color Inspiration. Zaprezentowaliśmy także innowacyjne narzędzie aranżacyjne DigiFloors, które pozwala w prosty, szybki i komfortowy sposób wybrać idealną podłogę do każdego wnętrza.

Bogata i inspirująca oferta
Na firmowym stoisku wszyscy odwiedzający targi mogli zobaczyć pełną ofertę podłóg drewnianych Jawor-Parkiet. Mieliśmy mnóstwo międzynarodowych gości - architektów, projektantów, dystrybutorów, zainteresowanych naszymi propozycjami do wykończenia i aranżacji wnętrz. Usłyszeliśmy wiele komplementów dotyczących bogactwa oferty i różnorodności naszych podłóg. Wzornictwo, kolorystyka i nowoczesna technologia pozwalają na zajęcie przez nie wysokiego miejsca wśród produktów premium.
Dodatkowo podczas targów odbyła się premiera zupełnie nowych barw w naszej popularnej wśród klientów kolekcji Color Inspiration. Po raz kolejny projektantów Jawor-Parkiet zainspirowały krajobraz i klimat Italii. FERRO, CALDO, FANGO, SABBIA i MARONE zebrały same pozytywne opinie.
Architekci podkreślali szeroki wachlarz produktów, ich wysoką jakość oraz nowoczesne wzornictwo podłóg Jawor-Parkiet, co odpowiada aktualnym potrzebom designerów oraz nie tylko wpisuje się w najnowsze trendy, ale je kreuje – powiedział Grzegorz Sadowski Dyrektor Handlowy Jawor-Parkiet. 

DigiFloors
W Hanowerze firma Jawor-Parkiet zaprezentowała także innowacyjne narzędzie aranżacyjne DigiFloors. Aplikacja działająca na zasadzie rozszerzonej rzeczywistości (Augmented Reality) pozwala w prosty, szybki i komfortowy sposób wybrać idealną podłogę do każdego wnętrza. Dzięki DigiFloors jeszcze przed ułożeniem podłogi możemy zobaczyć, jak będzie ona wygląda w pomieszczeniu. Goście naszego stoiska entuzjastycznie przyjęli rozwiązanie, które w praktyczny sposób upraszcza zarówno proces projektowania, jak i dobór podłóg. DigiFloors jest już dostępna w salonach sygnowanych marką Jawor-Parkiet i u wybranych dystrybutorów. Sukcesywnie będzie wprowadzana do pozostałych, na terenie całej Polski.

Rozmowy handlowe wróżą dalszy rozwój
Jak co roku targi Domotex to jedna z naszych najważniejszych imprez targowych. Na stoisku odbyliśmy znaczną ilość rozmów handlowych. Spotkaliśmy się także z partnerami biznesowymi i omówiliśmy dalsze możliwości współpracy i rozwoju biznesu. I tu możemy optymistycznie patrzeć w przyszłość – podsumował obecność firmy w Hanowerze Grzegorz Sadowski.  

DOMOTEX 2020 w liczbach
Najnowsza edycja targów znów stała się największym w branży, najważniejszym centrum trendów i innowacji. W sumie uczestniczyło w nich 35 000 uczestników - 70% z zagranicy, ponad 1400 wystawców z ponad 60 krajów.
Temat przewodni programu „ATMYSPHERE” uwypuklił aspekty produktów podłogowych, które przyczyniają się do dobrego samopoczucia oraz promują naturalność i zrównoważony rozwój .
Facebook LinkedIn Twitter

Zamów próbki podłóg Jawor-Parkiet
Zamów pielęgnaty do podłóg Jawor-Parkiet
fancybox end -->