• Dobry Design 2020 Jawor-Parkiet
  • Salony Jawor-Parkiet
  • BIM Jawor-Parkiet
  • Nowa kolekcja Vintage
  • SuperPromo w Jawor - promocja podłóg drewnianych
  • Architekci

Jawor-Parkiet kibicował biegaczom podczas „Koguciej Dychy”

Jawor-Parkiet kibicował biegaczom podczas „Koguciej Dychy”

W dniach 19–21 lipca odbyła się kolejna edycja Dni Gminy Kurzętnik. Stałym elementem obchodów rokrocznie jest bieg „Kogucia Dycha”. W tym roku zmagania sportowców tradycyjnie wspierała firma Jawor-Parkiet.

W dniach 19–21 lipca odbyła się kolejna edycja Dni Gminy Kurzętnik. Stałym elementem obchodów rokrocznie jest bieg „Kogucia Dycha”. W tym roku zmagania sportowców po raz kolejny wspierała firma Jawor-Parkiet.
Kogucia Dycha to inicjatywa aktywnych sportowców z regionu, która z czasem stała się imprezą ogólnopolską. W tym roku w biegu udział wzięło ponad 170 osób nie tylko z Warmii i Mazur, lecz także z wielu innych miejscowości w całej Polsce. W głównej konkurencji biegacze wystartowali w 10-kilometrowej trasie, a na miłośników krótszych dystansów czekały 3,5-kilometrowy marsz nordic walking oraz 3,5-kilometrowy bieg „Małego Koguta”. Najmłodsi uczestnicy mieli z kolei okazję spróbować swoich sił w biegu na 400 metrów.

W tym roku firma Jawor-Parkiet po raz kolejny wspierała biegowe zmagania sportowców. W zdrowym ciele, zdrowy duch – podkreśla Janusz Gawiński, Dyrektor Generalny Jawor-Parkiet. Chodzenie, czy bieganie to najprostsze forma aktywności. Jak pokazują kolejne edycje biegu, prawie każdy bez względu na wiek jest w stanie spacerować, biegać, truchtać. To także okazja do wspólnego spędzania czasu, nawiązywanie nowych relacji, promocji regionu, co jest bliskie filozofii naszej firmy. Dlatego i w tym roku mogli na nas liczyć. Biegaczom gratulujemy i życzymy wytrwałości oraz dalszych biegowych sukcesów!
Facebook LinkedIn Twitter