• Retro Collection laureatem Teraz Polska
  • Konkurs DesignAwards 3
  • SuperPromo Jawor-Parkiet 2021
  • 30 lat Jawor-Parkiet
  • Nowy katalog podłóg drewnianych Jawor-Parkiet
  • Profesjonalna chemia do montażu podłóg Jawor-Parkiet
  • Nowy aranżator podłóg
  • DigiFloors Jawor-Parkiet
  • Architekci Jawor-Parkiet
  • Nowe kolory Color Inspiration
  • BIM Jawor-Parkiet

Jawor-Parkiet: polskie #UniqueYouniverse na targach w Hanowerze

Jawor-Parkiet: polskie #UniqueYouniverse na targach w Hanowerze

Dobiegł końca Domotex. The Word of Flooring. Jubileuszowa, 30. edycja tych największych w Europie Zachodniej targów branży podłogowej zgromadziła wielu wystawców z Polski, z których aż połowę stanowili producenci drewnianych podłóg. Wśród nich nie mogło zabraknąć także firmy Jawor-Parkiet.

W dniach 12–15 stycznia 2018 roku Hanower znowu stał się stolicą niebagatelnego wzornictwa i dobrego designu. To tu podczas kolejnej, 30. już, edycji targów Domotex. The World of Flooring spotkali się kluczowi przedstawiciele branży podłogowej, w tym polski Producent Podłóg Drewnianych Jawor-Parkiet. Nasze produkty – gotowe, dwuwarstwowe deski i parkiety – dostępne są na polskim i zagranicznym rynku od ponad 25 lat. Hanowerska impreza jest więc dla nas doskonałą okazją do podtrzymania relacji z dotychczasowymi partnerami biznesowymi oraz zaprezentowania oferty nowym klientom.

Hanowerski jubileusz od deski do deski

Jubileuszowa, 30. edycja międzynarodowych targów Domotex przyniosła kilka zmian w koncepcji wydarzenia. Rekordowa powierzchnia wystawiennicza, która w tym roku wyniosła aż 100 tys. m2, zgromadziła około 14 000 wystawców z ponad 60 krajów (m.in. Niemiec, Turcji, Indii, Belgii, Chin, Holandii czy Iranu). Po raz pierwszy hanowerskiej imprezie towarzyszył ponadto temat przewodni – #UniqueYouniverse – spajający każdy obszar i wydarzenie Domoteksu. Stanowi on odpowiedź na aktualny w światowym designie trend do indywidualizacji i personalizacji produktów i usług.

#UniqueYouniverse po polsku

Kluczowym wydarzeniem Jawor-Parkiet podczas tegorocznej edycji targów Domotex była międzynarodowa premiera Retro Collection – stylizowanych podłóg, które bez wątpienia zasługują na miano polskiego #UniqueYouniverse w branży podłogowej. W kolekcji tej to użytkownicy decydują, swobodnie wybierając spośród wielu naprawdę oryginalnych i nietypowych dekorów. Do grona naszych hanowerskich premier dołączyła również nowa deska Rustical o formacie: długość: 290 mm, grubość: 15 mm i szerokość: 200–250 cm, stanowiąca rozszerzenie kolekcji Luxury.

Nasze ciekawie zaaranżowane stoisko cieszyło się dużą popularnością odwiedzających. Przez cztery dni targowej imprezy do dyspozycji gości byli również nasi eksperci, którzy chętnie służyli radą i udzielali wskazówek związanych z wyborem podłogi najlepiej dopasowanej do potrzeb czy tempa życia mieszkańców. Bardzo dziękujemy za spędzony wspólnie czas, do zobaczenia!
Facebook LinkedIn Twitter

Zamów próbki podłóg Jawor-Parkiet
Zamów pielęgnaty do podłóg Jawor-Parkiet
fancybox end -->