• Retro Collection laureatem Teraz Polska
  • Konkurs DesignAwards 3
  • SuperPromo Jawor-Parkiet 2021
  • 30 lat Jawor-Parkiet
  • Nowy katalog podłóg drewnianych Jawor-Parkiet
  • Profesjonalna chemia do montażu podłóg Jawor-Parkiet
  • Nowy aranżator podłóg
  • DigiFloors Jawor-Parkiet
  • Architekci Jawor-Parkiet
  • Nowe kolory Color Inspiration
  • BIM Jawor-Parkiet

Jesteśmy Żaglem Warmii i Mazur

Jesteśmy Żaglem Warmii i Mazur

Firma Jawor-Parkiet za swoją najnowszą kolekcję podłóg drewnianych Vintage Series otrzymała wyróżnienie w konkursie marszałka województwa warmińsko-mazurskiego „Żagle Warmii i Mazur”. Jego celem jest wyłonienie i promocja najlepszych przedsiębiorstw, produktów, usług i projektów promocyjnych w regionie. Docenienie naszych produktów w miejscu, z którego pochodzimy to pozytywny, mocny wiatr w nasze firmowe żagle.
O firmach, produktach, czy zgłoszonych do konkursu usługach podczas gali wieńczącej rywalizację powiedziano wiele. Są jak perły. Stawiają na innowację, na nowoczesność. Warto brać z nich przykład, pokazywać i nagradzać, bo dzięki nim region się rozwija, może konkurować z innymi. I taka jest idea konkursu „Żagle Warmii i Mazur”, którego celem jest wyłonienie i promocja najlepszych przedsiębiorstw, produktów, usług i projektów promocyjnych w regionie.
 
Żagle to symbol piękna, potęgi i prestiżu.
To też symbol siły pozwalającej sterować ku obranemu celowi — powiedział marszałek Gustaw Marek Brzezin. — Chcemy wyróżniać tych, którzy stanowią wzór do naśladowania. Marszałek mówił też o rozwoju regionu. — Chcemy się rozwijać gospodarczo i chcemy, aby był to rozwój zrównoważony. Mamy inteligentne specjalizacje, takie jak meblarstwo, ekonomia wody i produkcja żywności. To są nasze mocne strony, ale nie zamykamy tego katalogu. W każdej dziedzinie, sferze, jesteśmy otwarci i ciągle poszukujemy mocnych gospodarczo stron Warmii i Mazur — zaznaczył.

Nie ma konkurencyjności bez jakości
Przewodniczący kapituły konkursu profesor Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego Mirosław Gornowicz w swoim przemówieniu podkreślił ogromną rolę konkurencyjności i jakości w gospodarce rynkowej. Na sukces firmy składają się także informacje od klientów oraz promocja. I temu właśnie służy konkurs, mający zapewnić laureatom sukces rynkowy i satysfakcję.

To wyróżnienie to pozytywny, mocny wiatr w nasze żagle.
Podczas gali wieńczącej konkurs, Jacek Dąbrowski, Country Sales Manager, w imieniu kierownictwa firmy Jawor-Parkiet podziękował za wyróżnienie. Jak powiedział „Jest ono dla nas szczególnie ważne, ponieważ jesteśmy stąd, z Warmii i Mazur. Nasz region jest dla nas inspiracją - dla uznanego już w świecie architektury nowoczesnego designu, biznesowego rozwoju. To stąd ruszyliśmy w świat, wciąż pamiętając o swoich korzeniach pracując jednocześnie na sukces firmy oraz Warmii i Mazur. Ta nagroda to pozytywny, mocny wiatr w nasze żagle”.Facebook LinkedIn Twitter

Zamów próbki podłóg Jawor-Parkiet
Zamów pielęgnaty do podłóg Jawor-Parkiet
fancybox end -->