• Retro Collection laureatem Teraz Polska
  • Konkurs DesignAwards 3
  • SuperPromo Jawor-Parkiet 2021
  • 30 lat Jawor-Parkiet
  • Nowy katalog podłóg drewnianych Jawor-Parkiet
  • Profesjonalna chemia do montażu podłóg Jawor-Parkiet
  • Nowy aranżator podłóg
  • DigiFloors Jawor-Parkiet
  • Architekci Jawor-Parkiet
  • Nowe kolory Color Inspiration
  • BIM Jawor-Parkiet

Będzie w dechę! Ruszył nowy sezon narciarski na Kurzej Górze

Będzie w dechę! Ruszył nowy sezon narciarski na Kurzej Górze

Ruszył sezon na Kurzej Górze, a już na początku stycznia otwarcie największego kompleksu zjeżdżalni tubingowych w Europie i najdłuższej trasy zjazdowej w północnej Polsce. Partnerem strategicznym ośrodka po raz kolejny jest firma Jawor-Parkiet.

Największy ośrodek narciarski w północnej Polsce został uruchomiony, a już na początku stycznia do dyspozycji narciarzy zostanie także oddana najdłuższa trasa narciarska w tej części kraju, której długości to ponad 900 metrów. Na Kurzej Górze powstaje również największy w Europie całoroczny kompleks zjeżdżalni tubingowych. Siedem zróżnicowanych zjazdów o łącznej długości ponad 700 metrów zostanie oddanych do użytku jeszcze w tym roku. Od tego sezonu klienci Kurzej Góry mogą również kupić karnet 365, który będzie umożliwiał korzystanie z atrakcji zimowych i letnich na terenie wszystkich pięciu obiektów narciarskich w całej Polsce.

Obecnie trwa budowa najdłuższej, sztucznie naśnieżanej trasy narciarskiej w północnej Polsce.  Ponad 900 metrowy zjazd będzie trzecią trasą znajdującą się na terenie obiektu. Ich łączna długość to dwa i pół kilometra. Trasa zostanie oddana do użytku w najbliższym sezonie zimowym. Do dyspozycji najmłodszych oraz początkujących narciarzy na Kurzej Górze znajduje się również trasa szkoleniowa z wyciągiem taśmowym, a także szkoła narciarska, wypożyczalnia i serwis sprzętu, dwa obiekty gastronomiczne oraz 800 metrowe lodowisko.

Właściciele obiektu na początku stycznia 2019 r. planują uruchomić największy w Europie całoroczny kompleks  zjeżdżalni tubingowych, który będzie się składał  z siedmiu zróżnicowanych zjazdów o łącznej długości ponad 700 metrów. Jedną z jego największych atrakcji będzie zjazd połączony ze skokiem na poduszkę AIR BAG, a także dwie zjeżdżalnie tunelowe. 

Kurza Góra została w 2018 r. ośrodkiem partnerskim takich stacji narciarskich jak: Czarny Groń, Słotwiny Arena, Kasina SKI, Wisła Skolnity. Dzięki temu, narciarze, którzy zakupią karnet 365 będą mogli korzystać bez limitu z wyciągów dostępnych na terenie ośrodków zrzeszony w grupie. Karnet ten będzie umożliwiał także korzystanie z atrakcji letnich, w tym m.in. Bike Parku Kasina Wielka, Parku Linowego w Czarnym Groniu, Kompleksu zjeżdżalni tubingowych na Kurzej Górze i Wieży Widokowej w Słotwinach.

Partnerem strategicznym ośrodka na Kurzej Górze jest producent podłóg drewnianych Jawor-Parkiet z sąsiadującego z Kurzętnikiem Nowego Miasta Lubawskiego. Partner przygotował dla narciarzy wyjątkową aranżację wnętrza pizzerii, która również zostanie uruchomiona na początku stycznia 2019 r.

 


Facebook LinkedIn Twitter

Zamów próbki podłóg Jawor-Parkiet
Zamów pielęgnaty do podłóg Jawor-Parkiet
fancybox end -->