• Retro Collection laureatem Teraz Polska
  • Konkurs DesignAwards 3
  • SuperPromo Jawor-Parkiet 2021
  • 30 lat Jawor-Parkiet
  • Nowy katalog podłóg drewnianych Jawor-Parkiet
  • Profesjonalna chemia do montażu podłóg Jawor-Parkiet
  • Nowy aranżator podłóg
  • DigiFloors Jawor-Parkiet
  • Architekci Jawor-Parkiet
  • Nowe kolory Color Inspiration
  • BIM Jawor-Parkiet

Otworzyliśmy salony sprzedaży Jawor-Parkiet na Śląsku i w Wielkopolsce

Otworzyliśmy salony sprzedaży Jawor-Parkiet na Śląsku i w Wielkopolsce

Jawor-Parkiet dbając o rozwój marki i jak najwyższą jakość obsługi klienta, otworzył dwa kolejne salony sprzedaży – w Katowicach i Poznaniu. To wielki krok w rozwoju naszej firmy, która budując swoją pozycję na świecie wie, że jej najważniejszy klient jest tu, w Polsce.
Katowice
 
Oficjalne otwarcie salonu sprzedaży, który powstał w wyniku współpracy Jawor-Parkiet i dystrybutora INTERIOR EXCLUSIVE, odbyło się 13 września br. w Galerii Roździeń. Było świątecznie i wyjątkowo. Gospodarze zaprosili miejscowych architektów i projektantów. Podczas spotkania, które prowadziła Beata Tadla, goście zapoznali się z nowościami w naszej ofercie oraz wysłuchali prezentacji Jakuba Szczęsnego o niekonwencjonalnych rozwiązaniach w architekturze miejskiej. Architekt ten funkcjonujący na styku budownictwa i działań artystycznych, jest autorem licznych instalacji. Jego projekt, Dom Kereta, jako jedynego architekta z Polski, został włączony do stałej kolekcji Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Nowym Jorku. Od 2001 roku współtworzy Grupę Projektową Centrala oraz prowadzi własne studio autorskie SZCZ. Prowadzi też autorskie programy Domo+ m.in. Polska dobrze zaprojektowana.
Oprócz wystąpień merytorycznych, które zawsze stanowią ważny punkt otwarć salonów sprzedaży Jawor-Parkiet, podczas wydarzenia nie zabrakło tortu, pysznego poczęstunku i muzyki na żywo w wykonaniu Aleksandry Świdzińskiej Quartet.
 
Poznań
 
Kierownictwo firmy Jawor-Parkiet i Studio Parkietu Wałkowski oficjalnie przecięło wstęgę salonu sprzedaży w poznańskim Centrum M1 20 września br. Był dj, tort, przemówienia partnerów biznesowych oraz prezentacja najnowszych rozwiązań Jawor-Parkiet, dzięki którym wybór i sprzedaż podłogi klientowi jest szybki i spersonalizowany. 
Gościem specjalnym wydarzenia był Krzysztof Miruć - architekt, projektant wnętrz, współzałożyciel i główny projektant warszawskiej pracowni architektonicznej L'ab Architekci, która działa na rynku polskim od 2003 roku specjalizującej się w projektach architektury oraz wnętrz biurowych, użyteczności publicznej i mieszkalnych oraz projektach dla obiektów zabytkowych. Redaktor naczelny magazynu "Cztery Kąty", znany szerszej publiczności jako prowadzący programy w HGTV " ZGŁOŚ REMONT", "EKS-TRA ZMIANA" Tvn Style, w których odmienia mieszkania i życie Polaków, w swojej prezentacji skoncentrował się na walorach podłogi drewnianej. Odnosząc się do produktów Jawor-Parkiet powiedział "Osobiście identyfikuję się z produktem, który jest piękny, elegancki i naturalny".
 
Po części oficjalnej spotkania, goście zostali zaproszeni na kolację do Restauracji Cucina.
 
Budowanie salonów sprzedaży Jawor-Parkiet to dla firmy milowy krok w rozwoju naszej marki na polskim rynku. I choć 70 proc. naszej produkcji wciąż trafia na eksport, to polscy klienci są dla nas najważniejsi – powiedział Janusz Gawiński, Dyrektor Generalny Jawor-Parkiet. Dziękujemy dystrybutorom z Katowic i Poznania, którzy jako kolejni podjęli wyzwanie rozwoju naszej marki w swoim regionie. Liczymy, że zarówno architekci, jak i klienci docelowi będą odwiedzać nasze salony regularnie wiedząc, że otrzymują obsługę premium, bo takie są nasze produkty. Już 11 października zapraszamy na otwarcie kolejnego salonu sprzedaży w Łodzi.
 
Tu nas znajdziesz:
Galeria Nowy Roździeń, al. Roździeńskiego 199, 40-313 Katowice
tel.: 535 080 100
e-mail: katowice.jaworparkiet@gmail.com
 
Centrum Handlowe M1, ul. Szwajcarska 14, 61-285 Poznań
tel.: 510244220
e-mail: poznan.jaworparkiet@gmail.com

Więcej o salonach sprzedaży Jawor-Parkiet znajdziesz tu: https://jawor-parkiet.pl/salony-firmowe.htmlFacebook LinkedIn Twitter

Zamów próbki podłóg Jawor-Parkiet
Zamów pielęgnaty do podłóg Jawor-Parkiet
fancybox end -->