• Retro Collection laureatem Teraz Polska
  • Konkurs DesignAwards 3
  • SuperPromo Jawor-Parkiet 2021
  • 30 lat Jawor-Parkiet
  • Nowy katalog podłóg drewnianych Jawor-Parkiet
  • Profesjonalna chemia do montażu podłóg Jawor-Parkiet
  • Nowy aranżator podłóg
  • DigiFloors Jawor-Parkiet
  • Architekci Jawor-Parkiet
  • Nowe kolory Color Inspiration
  • BIM Jawor-Parkiet

Podłogi Jawor-Parkiet z Godłem „Teraz Polska”

Podłogi Jawor-Parkiet z Godłem „Teraz Polska”

Dziś (9.06.2020) w Ogrodach Pałacu Prezydenckiego w Warszawie Prezes naszej firmy odebrał Godło „Teraz Polska” przyznane przez Kapitułę tego prestiżowego konkursu naszym flagowym produktom FertigDeska i FertigDeska Luxury.

Jesteśmy bardzo dumni, że dołączyliśmy do biało-czerwonej drużyny Godła „Teraz Polska”. Udział w konkursie ma dla firmy Jawor-Parkiet kluczowe znaczenie. Jesteśmy polską, rodzinną firmą produkującą od 30 lat podłogi drewniane. Nasze produkty znane są nie tylko w kraju, ale także w wielu krajach na świecie. Godło więc podkreśla przede wszystkim nasze pochodzenie, ale także najwyższą jakość produktów i dobre wzornictwo – powiedział Antoni Jan Gawiński, Prezes Jawor-Parkiet. Gratuluję też pozostałym Laureatom.

Nominacja do Godła „Teraz Polska” dotyczyła flagowego produktu Jawor-Parkiet - serii dwuwarstwowych podłóg drewnianych FertigDeska i Fertig Deska Luxury. Są to naturalne podłogi drewniane o warstwowej konstrukcji, dedykowane na ogrzewanie podłogowe, które dostępne są w kilku kolekcjach umożliwiających zróżnicowaną aranżacje wnętrz, jak chociażby jodła francuska chevron. Produkt ten jest od lat doceniany w Polsce i na świecie, a teraz jego walory doceniła także Kapituła Konkursu – skomentował nagrodę Grzegorze Sadowski, Dyrektor Handlowy Jawor-Parkiet.

Jubileuszowa edycja Konkursu „Teraz Polska”
W tegorocznym konkursie nagrodzono 16 produktów, 9 usług i jedną innowację. Jak czytamy w oficjalnym komunikacie - Rywalizacja była zacięta, ponieważ liczne są w kraju przykłady znakomitych biznesów. Jednak te, które w wyniku Konkursu posługują się charakterystycznym, znanym od 30 lat Godłem „Teraz Polska”, to crème de la crème krajowej gospodarki. Wśród wygranych są zarówno małe przedsiębiorstwa rodzinne, jak i wielkie koncerny, zaś nagrodzone produkty i usługi to prawdziwe spektrum specjalności i branż. (...) Podczas uroczystości wszyscy byli zgodni co do tego, że dziś – w dobie zawirowań i niepewności wynikających z pandemii koronawirusa – kluczowy wpływ na sytuację społeczną i gospodarczą będą mieli najlepsi polscy przedsiębiorcy, w tym laureaci Konkursu „Teraz Polska”.

Tegoroczny finał Konkursu został objęty patronatem honorowym Prezydenta RP Andrzeja Dudy.

O konkursie
Od 30 lat wybierane są najlepsze polskie produkty, usługi i innowacje, które dzięki swoim walorom jakościowym, technologicznym i użytkowym, wyróżniają się na rynku oraz mogą być wzorem dla innych. Godło „Teraz Polska” stało się marką samą w sobie. Jego siła rynkowa, a także wysoka rozpoznawalność wzmacniają konkurencyjność oraz sukces rynkowy wyróżnionych nim Laureatów. W tym czasie Kapituła Konkursu wyłoniła 745 Laureatów, którzy dzięki jakości i innowacyjności swoich produktów i usług otrzymali prawo posługiwania się Godłem „Teraz Polska”.

Więcej na temat 30. finału Konkursu znajdziesz tu www.terazpolska.pl/pl/a/Znamy-laureatow-Konkursu-Teraz-Polska

Fot. Jawor-Parkiet i Kamil Broszko / Teraz Polska

 
Facebook LinkedIn Twitter

Zamów próbki podłóg Jawor-Parkiet
Zamów pielęgnaty do podłóg Jawor-Parkiet
fancybox end -->