• Retro Collection laureatem Teraz Polska
  • Konkurs DesignAwards 3
  • SuperPromo Jawor-Parkiet 2021
  • 30 lat Jawor-Parkiet
  • Nowy katalog podłóg drewnianych Jawor-Parkiet
  • Profesjonalna chemia do montażu podłóg Jawor-Parkiet
  • Nowy aranżator podłóg
  • DigiFloors Jawor-Parkiet
  • Architekci Jawor-Parkiet
  • Nowe kolory Color Inspiration
  • BIM Jawor-Parkiet

Premiera #new Color Inspiration

Premiera #new Color Inspiration

To absolutna nowość! Podczas 4 Design Days w Katowicach odbyła się premiera zupełnie nowych barw w naszej popularnej wśród klientów kolekcji Color Inspiration. W FERRO, CALDO, FANGO, SABBI i MARONE kolory włoskiej przyrody i nowoczesna technologia przemieniły drewno w sztukę.
Pod zamkniętymi powiekami Italia to obraz pełen jasnych barw. Taki jest CALDO. Bielony naturalny dąb, przez który przenikają delikatne szarości. To kolory mieniących się skał, na których rozpościera się słoneczne i romantyczne Positano. Miasto nad Morzem Tyrreńskim zachwyca śródziemnomorską zabudową w pastelowych kolorach schodzącą kaskadowo niemal wprost do morza. Podłoga w tym kolorze doskonale podkreśli aranżacje w stylu skandynawskim. Będzie też idealnym wyborem dla podkreślania minimalizmu we wnętrzu. Pozwoli także rozkwitnąć innym elementom wyposażenia.
SABBIA obiecuje przyjemność z natury, jak miękki rozgrzany słońcem piasek. W tym dekorze ciepłą, piaskową bazę zdobią delikatne, białe refleksy eksponujące naturalny rysunek drewna.  Dokładnie jak ukryte w skalistych zatokach plaże Sardynii, gdzie brązowe klify wyraźnie przecinają białe fale i piasek. Subtelny odcień beżu tej podłogi sprawi, że ta świetnie sprawdzi się w aranżacji małych pomieszczeń, którym wizualnie nada przestrzeni. To idealne uzupełnienie stylu klasycznego czy nowoczesnego.
FANGO to barwy północnych regionów Włoch ukształtowanych przez siłę natury. Siłę, która stworzyła kamienne trasy górskie i wypaloną słońcem ziemię gajów oliwnych na północnych brzegach jeziora Garda. Jasne beże i szarość z refleksami, które odnajdziemy w Fango to interesująca propozycja dla tych, którzy cenią nowoczesne rozwiązania, a zarazem marzą o nienachalnej stylistyce i swobodzie w kreowaniu swojego otoczenia.
Włochy to także potęga górskich szczytów wyrastających wśród żyznych gleb winnic i sadów. Taki jak FERRO, dekor inspirowany krajobrazem szarych apenińskich wzgórz. Deska ta świetnie sprawdzi się we wnętrzach industrialnych, którym doda szyku i designu na światowym poziomie.
Najintensywniejszy z nowych kolorów kolekcji Color Inspiration MARONE przywołuje obraz wulkanicznej wyspy Stromboli. Ciemnobrunatny, przechodzący w czerń podkreśla charakter wnętrza, czyniąc je pełnym klasy i ciepła, dlatego będzie idealnym wyborem do salonu, gabinetu czy stylowej sypialni.
 
Solido e bello
Color Inspiration to kolekcja dębowych, gotowych podłóg dwuwarstwowych. Ten surowiec gwarantuje wytrzymałość i piękno zarazem. Dąb należy do drewna średnio kurczliwego o wysokiej twardości i gęstości decydującej o wysokich właściwościach mechanicznych. Drewno to wykazuje dużą odporność na uszkodzenia mechaniczne, zachwycając zarazem walorami estetycznymi. Wyjątkową trwałość i różnorodność wybarwień desek kolekcji Color Inspiration gwarantują trzy warstwy olejowosku.

Włochy inspirują. Ma certo!
Kolekcja Color Inspitarion nieprzerwanie od 2014 roku cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem naszych klientów. Oferująca dotychczas osiem oryginalnych, inspirowanych Italią dekorów, zyskała uznanie nie tylko odbiorców ostatecznych, ale także architektów i projektantów. W konkursie Dobry Design 2020 FertigDeska Chevron Dąb Color Alabastro zdobyła główną nagrodę w kategorii „Podłogi i ściany”. Tegoroczna premiera i pięć nowych kolorów w tej kolekcji to efekt dotychczasowej popularności Color Inspiration. Klienci cenią sobie możliwość tak dużego wyboru, zarówno kolorów, jak i formatów podłogi drewnianej – powiedział Janusz Gawiński, Dyrektor Generalny Jawor-Parkiet.
 
Pierwsze komentarze o noworocznej premierze
Tradycyjnie już podczas 4 Design Days w Katowicach zaprezentowaliśmy swoje premierowe produkty na ten rok. Pierwsze opinie gości naszego stoiska są bardzo pozytywne. To co podkreślają specjaliści z branży, designerzy, to bardzo dobre wyczucie obowiązujących trendów oraz duża możliwość aranżacji, które dają nowe kolory dębowych podłóg.
Podczas 4 Design Days, oprócz nowych kolorów w kolekcji podłóg Color Inspiration, zaprezentowaliśmy nowy wymiar podłogi FertigDeska Maxi. To deski o szerokości 140-150 mm, długości 1500-2200 mm oraz grubości 15 mm (gr. warstwy użytkowej ok. 3,6 mm).
 
Paleta barw Color Inspiration jest dostępna dla następujących produktów Jawor-Parkiet:
 
 
w klasach sortowania Elegance i Classic, szczegóły w autoryzowanych salonach sprzedaży.

Więcej o Color Inspiration na www.jawor-parkiet.pl/podlogi-drewniane/ci/.

Facebook LinkedIn Twitter

Zamów próbki podłóg Jawor-Parkiet
Zamów pielęgnaty do podłóg Jawor-Parkiet
fancybox end -->