• Retro Collection laureatem Teraz Polska
  • Konkurs DesignAwards 3
  • SuperPromo Jawor-Parkiet 2021
  • 30 lat Jawor-Parkiet
  • Nowy katalog podłóg drewnianych Jawor-Parkiet
  • Profesjonalna chemia do montażu podłóg Jawor-Parkiet
  • Nowy aranżator podłóg
  • DigiFloors Jawor-Parkiet
  • Architekci Jawor-Parkiet
  • Nowe kolory Color Inspiration
  • BIM Jawor-Parkiet

Rośniemy w siłę! W Krakowie świętowaliśmy pierwsze urodziny, a w Lublinie otworzyliśmy kolejny salon sygnowany naszą marką.

Rośniemy w siłę! W Krakowie świętowaliśmy pierwsze urodziny, a w Lublinie otworzyliśmy kolejny salon sygnowany naszą marką.

Początek czerwca obfitował w wydarzenia niezwykle ważne dla rozwoju firmy. Najpierw w Krakowie świętowaliśmy pierwszy rok funkcjonowania na tamtejszym rynku salonu sygnowanego marką Jawor-Parkiet. Dzień później w Lublinie przecięliśmy wstęgę w kolejnym nowo otwartym. Nasze logo to dla klientów znak najwyższej jakości - produktów, doradztwa i designu.

Kraków, ul. Zakopiańska 56
Ten pierwszy salon sygnowany naszą marką świętował pierwszą rocznicę działalności. W tak ważnym dniu wspólnie z naszym partnerem firmą Parkiet-Expert zaprosiliśmy do siebie krakowskich architektów. Podczas spotkania podsumowaliśmy pierwszy rok funkcjonowania salonu. Ze strony naszych kluczowych klientów usłyszeliśmy wiele miłych słów na temat jakości produktów, obsługi oraz codziennej współpracy. Dodatkowo zaprezentowaliśmy najnowszą kolekcję podłóg drewnianych Jawor-Parkiet.
Taka rocznica to dla nas okazja do podziękowania, dlatego najpierw zaprosiliśmy naszych gości na degustację komentowaną win hiszpańskich pt „El Clasico. Rioja VS Ribera del Duero” prowadzoną przez Julio Sobrino, aby później w Jazz Clubie Pod Baranami oddać się wrażeniom artystycznym. 

   

Lublin, ul. Rusałka 10
To kolejny adres, pod którym się "podpisujemy". Wspólnie z dystrybutorem Studio Podłóg z53 kierownictwo firmy uroczyście otworzyło jedyny na wschodzie kraju salon sygnowany marką Jawor-Parkiet.  Podczas wydarzenia nie zabrakło żartów w wykonaniu Grzegorza Halamy, muzyki na żywo. Atrakcją był także pokaz sommelierski. Dołączyło do nas wielu pasjonatów naturalnego designu, których zapoznaliśmy z nowościami w naszej ofercie, wskazując produkty, które najlepiej sprawdzą się w ich wnętrzach.

Salony firmowe sygnowane marką Jawor-Parkiet to idealnie miejsca dla tych, którzy poszukują drewnianej podłogi idealnie dopasowanej do potrzeb. To miejsca z szeroką gamę podłóg dedykowanych do montażu na ogrzewaniu podłogowym desek i parkietów z oferty standardowej, jak i bogaty wybór produktów outletowych. W wyborze podłogi pomogą tu profesjonalni doradcy. Salony z naszym logo to miejsca o najwyższych standardach - w jakości produktów, wiedzy i doradztwie oraz reagowaniu na potrzeby naszych klientów. Bo rozwijamy się dla nich – powiedział Janusz Gawiński, Dyrektor Generalny Jawor-Parkiet. 

 

   

Zapraszamy do odwiedzania nas!
Facebook LinkedIn Twitter

Zamów próbki podłóg Jawor-Parkiet
Zamów pielęgnaty do podłóg Jawor-Parkiet
fancybox end -->