• Retro Collection laureatem Teraz Polska
  • Konkurs DesignAwards 3
  • SuperPromo Jawor-Parkiet 2021
  • 30 lat Jawor-Parkiet
  • Nowy katalog podłóg drewnianych Jawor-Parkiet
  • Profesjonalna chemia do montażu podłóg Jawor-Parkiet
  • Nowy aranżator podłóg
  • DigiFloors Jawor-Parkiet
  • Architekci Jawor-Parkiet
  • Nowe kolory Color Inspiration
  • BIM Jawor-Parkiet

Targi BUDMA 2017 już za nami!

Targi BUDMA 2017 już za nami!

Międzynarodowe Targi Budownictwa i Architektury BUDMA to jedna z największych imprez branżowych w Polsce i ważny punkt na targowej mapie Europy Środkowej i Wschodniej. W tym roku w Poznaniu podczas czterodniowej imprezy swoje oferty zaprezentowało ponad 800 firm. Wśród nich nie mogło zabraknąć także Producenta Podłóg Drewnianych Jawor-Parkiet.

Od 7 do 10 lutego 2017 roku w Poznaniu trwały Międzynarodowe Targi Budownictwa i Architektury BUDMA. W wydarzeniu tradycyjnie wzięła udział firma Jawor-Parkiet. Nasze stoisko – efektownie zaaranżowane i utrzymane w nowoczesnej, a jednocześnie przytulnej stylistyce – i w tym roku zachwyciło wszystkich odwiedzających, wśród których znalazł się m.in. Minister Budownictwa i Infrastruktury, Andrzej Adamczyk. Potwierdzeniem unikalnego designu naszej targowej ekspozycji było przyznane nam wyróżnienie Acanthus Aureus. Pierwszego dnia targowej imprezy odebraliśmy również statuetkę Złoty Medal Międzynarodowych Targów Poznańskich, przyznaną Retro Collection.

Nasz udział firmy w targach połączony był z premierą dwu nowych produktów w naszym portfolio. Pierwszym z nich, który szczególnie przypadł do gustu miłośnikom niebagatelnych rozwiązań, była kolekcja FertigDeski Design Experience. To dedykowana architektom linia krótkich desek przyciętych do długości 590 lub 600 mm. Ujednolicony wymiar poszczególnych elementów uwalnia kreatywność designerów i dekoratorów wnętrz, którzy teraz mogą tworzyć dowolne kombinacje w montażu podłogi, co gwarantuje niepowtarzalny efekt . Drugą z premier stanowią natomiast trzy nowe barwy, które uzupełniły Color Inspiration – serię naturalnie barwionych dębowych desek, inspirowaną włoskimi krajobrazami. Są to: przypominający delikatną, księżycową poświatę odbijającą się w lago di Como Dąb Color Luna, przywodzący na myśl żyzne ziemie wokół Wezuwiusza Dąb Color Vulcano oraz odzwierciedlający mieniące się w słońcu skały Dąb Color Oro. Wszystkie dostępne będą, podobnie jak pozostałe produkty z tej linii, w trzech wymiarach: standardowej FertigDeski, ponaddwumetrowej FertigDeski Luxury, w dedykowanej do montażu we wzór jodły francuskiej kolekcji Chevron, a także w dedykowanej architektom kolekcji FertigDeski Design Experience. Obie nowości spotkały się z bardzo dużym zainteresowaniem gości, partnerów biznesowych, jak również przedstawicieli mediów branżowych.

Cztery dni spędzone w Poznaniu to dla nas nie tylko czas owocnych spotkań biznesowych, lecz przede wszystkim chwile relaksu i odpoczynku w gronie najlepszych – naszych partnerów, a także klientów. Wszystkim Wam serdecznie dziękujemy za obecność!
Facebook LinkedIn Twitter

Zamów próbki podłóg Jawor-Parkiet
Zamów pielęgnaty do podłóg Jawor-Parkiet
fancybox end -->