• Konkurs dla architektów
  • SuperPromo w Jawor - promocja podłóg drewnianych
  • Laur konsumenta 2018. Prestiżowe wyróżnienia Jawor-Parkiet.
  • Architekci

4 Design Days za nami!

4 Design Days za nami!

Dobiegła końca III edycja święta architektury. Katowice po raz kolejny stały się stolicą niebagatelnego designu i światowych trendów we wzornictwie. Sprawdźcie, jak było.

W dniach 15–18 lutego 2018 roku odbyły się targi 4 Design Days. Wydarzenie to już od trzech lat gromadzi miłośników designu i niebagatelnego wzornictwa. Nie inaczej było także w tym roku – targowe ekspozycje uzupełniały inspirujące wydarzenia towarzyszące z udziałem światowej sławy prelegentów – ikon designu, a także architektów czy projektantów.

W tym czterodniowym inspirującym maratonie architektury i designu w tym roku udział wzięła również firma Jawor-Parkiet. Po raz pierwszy mieszkańcy południowej Polski mieli okazję zobaczyć, jak na żywo prezentuje się nowość w naszej ofercie – oryginalnie stylizowana Retro Collection. Odwiedzający doceniali te podłogi nie tylko ze względu na niebagatelny design. Duże znaczenie miała dla nich również funkcjonalność tych desek – możliwość montażu na ogrzewaniu podłogowym czy przeprowadzania miejscowej renowacji ich powierzchni.

Dziękujemy za inspirujący, spędzony wspólnie czas i zachęcamy do obejrzenia fotorelacji!
Facebook LinkedIn Twitter