• Nowa kolekcja Vintage
  • SuperPromo w Jawor - promocja podłóg drewnianych
  • Architekci

4DD – Zaprezentowaliśmy branży nasz pomysł na nowoczesny design

4DD – Zaprezentowaliśmy branży nasz pomysł na nowoczesny design

Jak co roku nasza nasza firma uczestniczyła w najważniejszych dla branży aranżacji wnętrz w Polsce targach, katowickich 4 Design Days. Już pierwszego dnia mieliśmy dla architektów i designerów prawdziwą niespodziankę – premierę naszej najnowszej kolekcji podłóg Vintage Series.

4DD to dla nas bardzo ważne wydarzenie – mówi Grzegorz Sadowski Dyrektor Handlowy firmy Jawor-Parkiet. To okazja zaprezentowania wśród tak szacownego grona naszej kreatywności, naszego pomysłu na nowoczesny design. W tym roku nasza propozycja to styl vintage. To kolekcja podłóg będąca odpowiedzią na potrzeby współczesnego designu, wzornictwa. Bez nudy, dosłowności, za to z indywidualnym podejściem, kreatywnością i zabawą detalem. Taka jest właśnie nowa kolekcja podłóg Jawor-Parkiet nawiązująca do minionych dekad.

Bardzo pozytywne przyjęcie Vintage Series przez gości 4Design Days mówi nam, że będzie to strzał w dziesiątkę.

Targi były także doskonałą okazją spotkań biznesowych, na których bardzo nam zależało. To były 4 dni pełne inspiracji, dyskusji z architektami, Była to także okazja do uzyskania naszego komentarza na temat rynku podłóg drewnianych, jego perspektyw.

4 Design Days to święto architektury, designu i nieruchomości. To także okazja do dzielenia się wiedzą o aktualnych trendach i możliwościach rozwoju firmy. To było także nasze święto!

Dziękujemy wszystkim, którzy odwiedzili nasze stoisko. Do zobaczenia za rok!

 
Facebook LinkedIn Twitter