• Nowa kolekcja Vintage
  • SuperPromo w Jawor - promocja podłóg drewnianych
  • Konkurs dla architektów
  • Laur konsumenta 2018. Prestiżowe wyróżnienia Jawor-Parkiet.
  • Architekci

Jawor-Parkiet na Festiwalu Wnętrz 2018 [stoisko nr 16]

Jawor-Parkiet na Festiwalu Wnętrz 2018 [stoisko nr 16]

W dniach 9–10 czerwca 2018 r. Kraków po raz kolejny stanie się stolicą światowego designu. W Centrum Targowym Chemobudowa po raz kolejny spotkają się architekci, projektanci i producenci, których znakiem rozpoznawczym jest zamiłowanie do niebanalnego wzornictwa. Wśród nich nie zabraknie również firmy Jawor-Parkiet.

Oryginalne rozwiązania architektoniczne, designerskie elementy wykończenia, a może inspirujące prelekcje, seminaria i warsztaty? To tylko niektóre z licznych propozycji, które czekają na uczestników kolejnej edycji Festiwalu Wnętrz w Krakowie. Wydarzenie to jest platformą łączącą świat producentów, architektów i projektantów sztuki użytkowej z osobami aktualnie urządzającymi wnętrza swoich domów.

W tom roku do grona wystawców dołączy także firma Jawor-Parkiet. Nasze stoisko, współorganizowane z naszym partnerem i dystrybutorem naszych produktów, firmą Parkiet-Expert, to miejsce, które koniecznie muszą odwiedzić wszyscy ci, którzy urządzając dom i mieszkanie, marzą o niesztampowym efekcie aranżacyjnym. W Krakowie po raz kolejny zaprezentujemy oryginalnie stylizowaną Retro Collection, jodłę francuską Chevron, a także królową naszych desek – FertigDeskę Luxury – i uwielbianą przez architektów FertigDeskę Design Experience w zupełnie nowych odsłonach. Nie zabraknie również innych atrakcji, a na odwiedzających czekać będą nasi eksperci, którzy chętnie udzielą porad dotyczących codziennej pielęgnacji naturalnego surowca oraz pomogą dobrać podłogę idealnie dopasowaną do potrzeb użytkowników.

Czekamy na Was w godz. 10–17 na stoisku nr 16!

Więcej na temat wydarzenia: www.festiwalwnetrz.com.pl


Facebook LinkedIn Twitter