• Wesołych Świąt Wielkanocnych zyczy Jawor-Parkiet
  • Konkurs dla architektów
  • Nowa kolekcja Vintage
  • SuperPromo w Jawor - promocja podłóg drewnianych
  • Laur konsumenta 2018. Prestiżowe wyróżnienia Jawor-Parkiet.
  • Architekci

Kolekcja Chevron z nagrodą Dobry Design 2018

Kolekcja Chevron z nagrodą Dobry Design 2018

6 grudnia 2017 roku podczas Forum Dobrego Designu odbyła się uroczysta gala wręczenia nagród w konkursie Dobry Design 2018. Kolekcja Chevron, przeznaczona do montażu we wzór jodły francuskiej, głosami projektantów i architektów wnętrz otrzymała nagrodę główną w kategorii Podłogi i ściany.

Konkurs Dobry Design od 7 lat wyróżnia najlepsze, najciekawsze produkty wnętrzarskie oraz rozwiązania, które odmieniają przestrzenie naszych domów i mieszkań. Statuetki przyznawane są w ramach jedenastu pogrupowanych tematycznie kategorii. W jury konkursu zasiada 150 projektantów i architektów wnętrz z Polski i spoza naszego kraju. To ich głosami w każdej z kategorii wybierani są zwycięzcy oraz produkty wyróżnione.

Nagroda główna Dobry Design 2018 w kategorii Podłogi i ściany została przyznana kolekcji Chevron Jawor-Parkiet. – Cieszy nas, że linia Chevron została zauważona w gronie jurorów, bo to podłogi, w których niepowtarzalny design idzie w parze z dużą funkcjonalnością – powiedział Grzegorz Sadowski, dyrektor działu handlu, odbierając nagrodę.

W tym roku do plebiscytu zgłoszono aż 200 produktów 60 marek. - Konkurs Dobry Design 2018 jest swego rodzaju podsumowaniem tego, co najlepszego wydarzyło się na rynku w ostatnim czasie. - mówiła Justyna Łotowska, dyrektor wydawnicza Publikatora podczas gali. 
Facebook LinkedIn Twitter