• Nowa kolekcja Vintage
  • SuperPromo w Jawor - promocja podłóg drewnianych
  • Architekci

LUBDOM za nami

LUBDOM za nami

Jawor – Parkiet uczestniczył w kolejnych targach dedykowanych szeroko pojętej branży budowlanej. Na stoisku Studia Podłóg z53 zaprezentowaliśmy nasze kolekcje, a eksperci odpowiedzieli na dziesiątki pytań dotyczących najlepszego zastosowania, pielęgnacji i aranżacji podłóg drewnianych.
Jak czytamy na stronie organizatora wydarzenia „Prezentacja nowości, kompleksowa oferta rynku budowlanego, nieruchomości oraz obróbki drewna, a także szkolenia, trendy, wykłady - tak w skrócie można opisać Targi LUBODM, Targi LUBDREW oraz Targi Mieszkań i Nieruchomości”. I nasza firma z bogatą prezentacją podłóg była ich częścią. Goście targów, głównie przedstawiciele branży budowlanej, licznie odwiedzili nasze stoisko oglądając nasze kolekcje, pytając o ich zastosowanie w różnych pomieszczeniach, pielęgnację, aranżację i co dla nas najważniejsze możliwości współpracy.
Cieszymy się, że nasza oferta jest dla branży bardzo atrakcyjna. I to pod każdym względem – przyjętych przez nas rozwiązań technicznych, jak i aranżacyjnych, designerskich. Kolejne spotkanie z architektami, projektantami, ludźmi inwestującymi w rynek nieruchomości pokazuje nam, że idziemy dobrą drogą rozwijając naszą firmę, jak i branżę. Jesteśmy jej mocnym punktem – podsumował Grzegorz Sadowski, Dyrektor Handlowy Jawor-Parkiet.

Dziękujemy organizatorom i uczestnikom targów za trzy targowe dni przepełnione rozmowami biznesowymi, inspiracjami oraz wiedzą ekspercką.
 Facebook LinkedIn Twitter