• Nowa kolekcja Vintage
  • SuperPromo w Jawor - promocja podłóg drewnianych
  • Architekci

Podłogi Jawor-Parkiet na targach w Warszawie i Gliwicach!

Podłogi Jawor-Parkiet na targach w Warszawie i Gliwicach!

W miniony weekend Jawor-Parkiet gościł na dwu imprezach targowych w Polsce. Nasze ekspozycje, współorganizowane z partnerami handlowymi i dystrybutorami naszych produktów, cieszyły się dużą popularnością.

Miniony weekend spędziliśmy na dwu ważnych imprezach targowych – Zachodnich Targach Nieruchomości w Warszawie oraz XIV Targach Expobud w Gliwicach. Oba wydarzenia były świetną okazją do tego, aby mieszkańcy centralnej i południowej Polski mogli zapoznać się z nowościami w naszej ofercie.

Uwaga architektów i dekoratorów wnętrz skupiła się przede wszystkim na przeznaczonej dla nich linii FertigDeski Design Experience Maxi. Ujednolicony wymiar poszczególnych elementów podłogi (750 mm) oraz prawe i lewe pióro pozwolą uwolnić im kreatywność i tworzyć dowolne wzory ułożenia (np. jodły klasycznej, kwadratu czy drabinki). Na obu imprezach po raz kolejny prezentowaliśmy produkty z oryginalnie stylizowanej Retro Collection, które zachwyciły wszystkich miłośników niesztampowych rozwiązań aranżacyjnych.
Facebook LinkedIn Twitter