• Konkurs dla architektów
  • SuperPromo w Jawor - promocja podłóg drewnianych
  • Laur konsumenta 2018. Prestiżowe wyróżnienia Jawor-Parkiet.
  • Architekci

Retro Collection z Certyfikatem Jakości i Niezawodności!

Retro Collection z Certyfikatem Jakości i Niezawodności!

W minioną środę, 29 listopada 2017 roku, odbyła się uroczysta gala podsumowująca Home Zone – ogólnopolski, prestiżowy projekt, w którym wyróżniane są najwyższej jakości produkty i usługi. Wśród laureatów tegorocznej edycji znalazła się m.in. Retro Collection od Jawor-Parkiet.

Zaledwie dwa miesiące temu odwiedziliśmy stolicę, aby podczas targów Warsaw Home zaprezentować nowość w naszej ofercie – Retro Collection – markę oryginalnie stylizowanych, dębowych desek. 29 listopada wybraliśmy się do stolicy ponownie. Tym razem po to, aby podczas uroczystej gali odebrać przyznany tym podłogom Certyfikat Jakości i Niezawodności Home Zone.

Home Zone to ogólnopolski projekt, którego celem jest wyróżnianie produktów i usług będących wzorem do naśladowania. Przy współpracy z przedstawicielami branżowych mediów oraz wybitnymi i uznanymi architektami organizatorzy przyznają Certyfikat Jakości i Niezawodności. Jest on potwierdzeniem najwyższej jakości i niezawodności, a także gwarancją, że wyróżnia je ponadprzeciętna funkcjonalność i estetyka. W tegorocznej edycji wydarzenia w gronie laureatów znalazła się m.in. Retro Collection od Jawor-Parkiet. Jest to dla nas ogromne wyróżnienie, ponieważ produkty te są dostępne na rynku od niespełna dwu miesięcy. 
Facebook LinkedIn Twitter