• Nowa kolekcja Vintage
  • SuperPromo w Jawor - promocja podłóg drewnianych
  • Konkurs dla architektów
  • Laur konsumenta 2018. Prestiżowe wyróżnienia Jawor-Parkiet.
  • Architekci

Salon firmowy pod marką Jawor-Parkiet oficjalnie otwarty!

Salon firmowy pod marką Jawor-Parkiet oficjalnie otwarty!

W miniony piątek, przy ul. Zakopiańskiej 56 w Krakowie, razem z naszym dystrybutorem, firmą Parkiet-Expert, świętowaliśmy oficjalne otwarcie salonu firmowego pod marką Jawor-Parkiet. Sprawdźcie, jak się bawiliśmy!

W piątek, 25.05.2018 r., we współpracy z naszym partnerem i dystrybutorem naszych produktów, firmą Parkiet-Expert, oficjalnie otworzyliśmy pierwszy w Polsce salon firmowy pod marką Jawor-Parkiet. Podczas wydarzenia nie zabrakło muzyki na żywo, pysznego poczęstunku oraz bajecznych płynnych przekąsek. Dołączyło do nas wielu pasjonatów naturalnego designu, których zapoznaliśmy z nowościami w naszej ofercie, pomagając wybrać produkty, które najlepiej sprawdzą się w ich wnętrzach.

Krakowski salon firmowy pod marką Jawor-Parkiet to idealnie miejsce dla tych, którzy poszukują drewnianej podłogi skrojonej na miarę. Znaleźć tu można zarówno szeroką gamę dedykowanych do montażu na ogrzewaniu podłogowym desek i parkietów z oferty standardowej, jak i bogaty wybór produktów outletowych. W wyborze podłogi idealnie dopasowanej do potrzeb użytkowników pomogą profesjonalni doradcy z Parkiet-Expert – doradzą, który gatunek drewna i jaki sposób wykończenia wybrać, by podłoga była intuicyjnym uzupełnieniem naszych wnętrz, udzielą również porad dotyczących odpowiedniej pielęgnacji drewnianej powierzchni.

Zapraszamy do odwiedzania nas:

ul. Zakopiańska 56, Kraków

GPS: N 50° 01' 6.183'' E 19° 56' 1.653''
Facebook LinkedIn Twitter