• Konkurs dla architektów
  • SuperPromo w Jawor - promocja podłóg drewnianych
  • Laur konsumenta 2018. Prestiżowe wyróżnienia Jawor-Parkiet.
  • Architekci

Spotkajmy się na targach w Warszawie!

Spotkajmy się na targach w Warszawie!

Już w niebawem, 6–8 października 2017 roku odwiedzimy Warszawę i weźmiemy udział w międzynarodowych targach wyposażenia wnętrz Warsaw Home. Serdecznie zapraszamy do odwiedzania naszego stoiska, będzie się działo!

Już niebawem, w pierwszy weekend października (6–8.10.2017) odbędzie się kolejna edycja targów Warsaw Home. Wydarzenie to powstało z myślą o wszystkich, którzy cenią sobie niebagatelny design i rozwiązania aranżacyjne zgodne ze światowymi trendami. Obecność na targach to również możliwość wzięcia udziału w ciekawych wykładach i innych wydarzeniach towarzyszących, jak również szansa nawiązania kontaktów biznesowych.

W wydarzeniu i w tym roku weźmie udział firma Jawor-Parkiet. Zobaczenie naszych produktów na żywo oraz możliwość skonsultowania z naszymi ekspertami kwestii związanych z wyborem i odpowiednią pielęgnacją naturalnych podłóg to tylko jedne z wielu argumentów, które mogą Państwa przekonać do odwiedzenia naszego stoiska. W tym roku przygotowaliśmy też specjalną niespodziankę. Zapraszamy!

Czekamy na Was w PTAK Warsaw Expo przy Alei Katowickiej 62 w Nadarzynie, w godz. 10–18. Stoisko Jawor-Parkiet (nr A9) znajduje się w hali D. Więcej informacji i program wydarzenia dostępne tutaj: http://warsawhome.eu/


Facebook LinkedIn Twitter