FertigDeska

FertigDeska

Marzy Ci się elegancka, naturalna i jedyna w swoim rodzaju podłoga drewniana? Jeśli tak, to nasze deski podłogowe z pewnością sprostają Twoim wymaganiom. FertigDeska występuje w wykończeniu lakierem, olejowoskiem lub Fusion Hybrid. Dzięki nowym technologiom zadbaliśmy o to, by była ona łatwa w montażu. Ma ona również zwiększoną wytrzymałość na uszkodzenia oraz odkształcenia. Chcesz zobaczyć, jak nasze dwuwarstwowe podłogi z kolekcji FertigDeska będą prezentować się u Ciebie w mieszkaniu? Jeżeli tak, to jako producent podłóg drewnianych zachęcamy Cię do złożenia zamówienia na próbki podłóg.

FertigDeska - co warto wiedzieć

Deski podłogowe z kolekcji FertigDeska cechują się konstrukcją dwuwarstwową, gdzie można wyróżnić:

  • warstwę górną - nazywana jest ona również często szlachetną. Wykonana jest ona z naturalnego drewna, którego grubość, w zależności od rodzaju klepki drewnianej, może mieć około 3,6 mm lub ok. 6 mm. Do produkcji tej warstwy wykorzystuje się najczęściej drewno dębowe, jesionu lub egzotyczne,
  • warstwę dolną - jest to warstwa stabilizująca, dzięki której montaż deski podłogowej FertigDeska przebiega szybko i sprawnie. Ma ona również inną rolę, a mianowicie podnosi odporność i przeciwdziała odkształceniom deski.

Nasze warstwowe deski podłogowe FertigDeska są nie tylko estetyczne, ale i bardzo wytrzymałe, dlatego też dajemy na nie 30-letnią gwarancję. Przywiązujemy szczególną uwagę do zabezpieczenia naszych podłóg, właśnie dlatego w zależności od modelu mogą być one pokryte ośmioma warstwami lakieru, czterema warstwami olejowosku lub też niezwykle wytrzymałą powłoką Fusion Hybrid.

Deski z naszej oferty nadają się do stosowania na ogrzewanie podłogowe. Wśród wielu propozycji można między innymi wymienić:

Podłoga rekomendowana
do stosowania na ogrzewaniu
podłogowym

Wyróżnienie dla kolekcji FertigDeska

Jesteśmy dumni z faktu, że w 2020 roku podłogi Jawor-Parkiet z kolekcji FertigDeska otrzymały Godło “Teraz Polska”, które podkreśla walory jakościowe i technologiczne produktów, ich dobre wzornictwo oraz polskie pochodzenie.

grubość: 11 lub 14 mm
szerokość: 130 - 150 mm
długość: 700 - 1500 mm

Świat się zmienia i zmieniają się otaczające nas przedmioty, a klasyka daje nam punkt odniesienia. Im jednak prototyp jest lepszy, tym mniejszych zmian wymaga na przestrzeni lat.

FertigDeska Maxi ze względu na większy rozmiar pozwala na pełniejszą ekspozycję naturalnych cech drewna i nowe możliwości aranżacyjne.

grubość: 15 mm
szerokość: 140 - 150 mm
długość: 1500 - 2200 mm