• Wesołych Świąt Wielkanocnych zyczy Jawor-Parkiet
  • Konkurs dla architektów
  • Nowa kolekcja Vintage
  • SuperPromo w Jawor - promocja podłóg drewnianych
  • Laur konsumenta 2018. Prestiżowe wyróżnienia Jawor-Parkiet.
  • Architekci

Aktualności

LUBDOM za nami

KWI

02

2019

Jawor – Parkiet uczestniczył w kolejnych targach dedykowanych szeroko pojętej branży budowlanej. Na stoisku Studia Podłóg z53 zaprezentowaliśmy nasze kolekcje, a eksperci odpowiedzieli na dziesiątki pytań dotyczących najlepszego zastosowania, pielęgnacji i aranżacji podłóg drewnianych.

zobacz więcej →

Wygrała młodość i kreatywność!

MAR

21

2019

W Mediolanie podczas Made Expo 2019 odbył się finał konkursu „Jawor-Parkiet Design Awards”. Spośród około 150 zgłoszeń i ponad 500 projektów nagrodzono i wyróżniono osiem. Jak podkreślają organizatorzy, „konkurs wygrali młodzi projektanci, ze świeżym spojrzeniem na aranżację wnętrz. Oni zyskali możliwość zaprezentowania się branży, a my możemy ich wspierać w zawodowym rozwoju i być ambasadorem designu”.

zobacz więcej →

W Mediolanie uhonorowaliśmy zwycięzców konkursu Jawor-Parkiet Design Awards

MAR

18

2019

W Mediolanie odbył się finał konkursu „Jawor-Parkiet Design Awards”. Spośród około 150 zgłoszeń i ponad 500 projektów jury nagrodziło i wyróżniło osiem. Każdy z twórców w pracy konkursowej przekazał swoją kreację, wizję aranżacji wnętrz. Dlatego finał musiał odbyć się właśnie tu, w ośrodku międzynarodowego designu, architektury, sztuki i mody, mieście gospodarzu targów Made Expo 2019.

zobacz więcej →

Za nami Targi Budownictwa i Wyposażenia Wnętrz Interbud w Łodzi!

MAR

11

2019

26 edycja Targów Budownictwa i Wyposażenia Wnętrz INTERBUD jest już historią. My staliśmy się jej częścią. Właśnie tam odbyła się łódzka premiera podłogi 1980’s Mocca Chery z naszej najnowszej kolekcji Vintage Series.

zobacz więcej →

Jawor-Parkiet Design Awards - oświadczenie

LUT

18

2019

Producent Podłóg Drewnianych Jawor-Parkiet informuje, iż w związku z naruszeniem zapisów regulaminu konkursu Jawor-Parkiet Design Awards dot. przysługujących autorowi projektu wyłącznych i nieograniczonych praw autorskich do nadesłanego projektu, jury zmuszone było zdyskwalifikować dwie wyróżnione prace.

zobacz więcej →

BUDMA 2019 - wiemy, że nasze podłogi są w dobrych rękach

LUT

18

2019

Jawor-Parkiet po raz kolejny uczestniczył w Międzynarodowych Targach Budownictwa i Architektury BUDMA. Oprócz zaprezentowania najnowszej kolekcji Vintage Series, przede wszystkim, jako sponsor generalny byliśmy współorganizatorem Warsztatów i Międzynarodowych Mistrzostw Parkieciarzy. Rywalizacja w tym gronie profesjonalistów była zacięta, a my mamy pewność, że nasze podłogi są na co dzień naprawdę w dobrych rękach.

zobacz więcej →


Facebook LinkedIn Twitter