• Nowa kolekcja Vintage
  • SuperPromo w Jawor - promocja podłóg drewnianych
  • Architekci

Aktualności

Zagłosuj na kolekcję Vintage Series i wybierz najlepszy produkt Warmii i Mazur!

SIE

06

2019

Premierowa kolekcja podłóg drewnianych Jawor-Parkiet została zgłoszona do konkursu „Żagle Warmii i Mazur”. Oddając głos na Vintage Series zdecydujesz o przyznaniu prestiżowej nagrody i promocji regionu.

zobacz więcej →

Jawor-Parkiet kibicował biegaczom podczas „Koguciej Dychy”

SIE

06

2019

W dniach 19–21 lipca odbyła się kolejna edycja Dni Gminy Kurzętnik. Stałym elementem obchodów rokrocznie jest bieg „Kogucia Dycha”. W tym roku zmagania sportowców tradycyjnie wspierała firma Jawor-Parkiet.

zobacz więcej →

Polskie podłogi drewniane jadą do Chin

LIP

02

2019

Producent podłóg drewnianych Jawor-Parkiet profesjonalizuje w Azji kanały sprzedaży rozwijając swoją markę. Tamtejszy rynek oczekuje wysokiej jakości produktów, połączenia funkcjonalności z nowoczesnym designem. Szybka reakcja polskiej firmy na te potrzeby i jej ugruntowana pozycja na rodzimym rynku przekładają się na handlowy sukces za granicą.

zobacz więcej →

Kolejny raz zapraszamy na najdłuższy festiwal filmowy Kino Letnie Sopot – Zakopane 2019

LIP

02

2019

To najlepszy plan na filmowe wakacje od morza do Tatr! Rozpoczyna się najdłuższy wakacyjny festiwal filmowy w Polsce! Kino Letnie Sopot – Zakopane wystartowało 1 lipca i potrwa aż 62 dni. Bezpłatne seanse czekają na widzów w najpopularniejszych polskich kurortach, w tym także w Giżycku. Jawor-Parkiet kolejny raz jest partnerem wydarzenia.

zobacz więcej →

Rośniemy w siłę! W Krakowie świętowaliśmy pierwsze urodziny, a w Lublinie otworzyliśmy kolejny salon sygnowany naszą marką.

CZE

10

2019

Początek czerwca obfitował w wydarzenia niezwykle ważne dla rozwoju firmy. Najpierw w Krakowie świętowaliśmy pierwszy rok funkcjonowania na tamtejszym rynku salonu sygnowanego marką Jawor-Parkiet. Dzień później w Lublinie przecięliśmy wstęgę w kolejnym nowo otwartym. Nasze logo to dla klientów znak najwyższej jakości - produktów, doradztwa i designu.

zobacz więcej →

It’s a Vintage Style! Konferencja handlowa Jawor-Parkiet 2019 za nami

MAJ

31

2019

Tradycją już są coroczne spotkania zespołu naszej firmy z partnerami biznesowymi Jawor-Parkiet. W tym roku konferencja handlowa nawiązująca do premierowej kolekcji podłóg Vintage Series, miała charakter międzynarodowy poprzez wizytę dystrybutorów naszych podłóg z Chin. Zaprosiliśmy naszych gości na wycieczkę przez dekady – turystycznie i muzycznie – aby, oprócz rozmów o rozwoju biznesu, mogli chwilę odetchnąć i zainspirować się piękną przyrodą oraz zabytkami Dolnego Śląska.

zobacz więcej →


Facebook LinkedIn Twitter