• Nowa kolekcja Vintage
  • SuperPromo w Jawor - promocja podłóg drewnianych
  • Konkurs dla architektów
  • Laur konsumenta 2018. Prestiżowe wyróżnienia Jawor-Parkiet.
  • Architekci

Aktualności

Rośniemy w siłę! W Krakowie świętowaliśmy pierwsze urodziny, a w Lublinie otworzyliśmy kolejny salon sygnowany naszą marką.

CZE

10

2019

Początek czerwca obfitował w wydarzenia niezwykle ważne dla rozwoju firmy. Najpierw w Krakowie świętowaliśmy pierwszy rok funkcjonowania na tamtejszym rynku salonu sygnowanego marką Jawor-Parkiet. Dzień później w Lublinie przecięliśmy wstęgę w kolejnym nowo otwartym. Nasze logo to dla klientów znak najwyższej jakości - produktów, doradztwa i designu.

zobacz więcej →

It’s a Vintage Style! Konferencja handlowa Jawor-Parkiet 2019 za nami

MAJ

31

2019

Tradycją już są coroczne spotkania zespołu naszej firmy z partnerami biznesowymi Jawor-Parkiet. W tym roku konferencja handlowa nawiązująca do premierowej kolekcji podłóg Vintage Series, miała charakter międzynarodowy poprzez wizytę dystrybutorów naszych podłóg z Chin. Zaprosiliśmy naszych gości na wycieczkę przez dekady – turystycznie i muzycznie – aby, oprócz rozmów o rozwoju biznesu, mogli chwilę odetchnąć i zainspirować się piękną przyrodą oraz zabytkami Dolnego Śląska.

zobacz więcej →

LUBDOM za nami

KWI

02

2019

Jawor – Parkiet uczestniczył w kolejnych targach dedykowanych szeroko pojętej branży budowlanej. Na stoisku Studia Podłóg z53 zaprezentowaliśmy nasze kolekcje, a eksperci odpowiedzieli na dziesiątki pytań dotyczących najlepszego zastosowania, pielęgnacji i aranżacji podłóg drewnianych.

zobacz więcej →

Wygrała młodość i kreatywność!

MAR

21

2019

W Mediolanie podczas Made Expo 2019 odbył się finał konkursu „Jawor-Parkiet Design Awards”. Spośród około 150 zgłoszeń i ponad 500 projektów nagrodzono i wyróżniono osiem. Jak podkreślają organizatorzy, „konkurs wygrali młodzi projektanci, ze świeżym spojrzeniem na aranżację wnętrz. Oni zyskali możliwość zaprezentowania się branży, a my możemy ich wspierać w zawodowym rozwoju i być ambasadorem designu”.

zobacz więcej →

W Mediolanie uhonorowaliśmy zwycięzców konkursu Jawor-Parkiet Design Awards

MAR

18

2019

W Mediolanie odbył się finał konkursu „Jawor-Parkiet Design Awards”. Spośród około 150 zgłoszeń i ponad 500 projektów jury nagrodziło i wyróżniło osiem. Każdy z twórców w pracy konkursowej przekazał swoją kreację, wizję aranżacji wnętrz. Dlatego finał musiał odbyć się właśnie tu, w ośrodku międzynarodowego designu, architektury, sztuki i mody, mieście gospodarzu targów Made Expo 2019.

zobacz więcej →

Za nami Targi Budownictwa i Wyposażenia Wnętrz Interbud w Łodzi!

MAR

11

2019

26 edycja Targów Budownictwa i Wyposażenia Wnętrz INTERBUD jest już historią. My staliśmy się jej częścią. Właśnie tam odbyła się łódzka premiera podłogi 1980’s Mocca Chery z naszej najnowszej kolekcji Vintage Series.

zobacz więcej →


Facebook LinkedIn Twitter