Listwy J-P Flex

Innowacja w wykańczaniu drewnianych podłóg.

 

J-P Flex – kolekcja listew przypodłogowych, przygotowanych na zlecenie Jawor-Parkiet przez renomowanego producenta – firmę Döllken Profiles.

 

J-P Flex to wysokiej jakości listwy składające się z kilku warstw – posiadają rdzeń HDF, bezchlorową powłokę odporną na wilgoć oraz elastyczne krawędzie dopasowujące się do nierówności powierzchni. Listwy cechują wysokie walory użytkowe – są odporne na otarcia, uszkodzenia, a także na wilgoć. Nowoczesne wykonanie wyróżnia je spośród innych produktów na rynku.

 

 

 

Łatwy i dokładny montaż.

Rozwiązaniem, na które warto zwrócić szczególną uwagę, jest sposób montażu narożnika wewnętrznego i zewnętrznego, który odbywa się bez dodatkowych akcesoriów. Sprawia to, że listwy w narożnikach są idealnie spasowane, znacznie dłużej pozostają nienaruszone oraz wyglądają niezwykle atrakcyjnie przez znacznie dłuższy czas niż w przypadku listew montowanych klasycznym sposobem.

 

Bezpieczeństwo.

Listwy posiadają certyfikat Greenguard, który jest potwierdzeniem bezpieczeństwa przy zastosowaniu w obiektach użyteczności publicznej, takich jak szkoły lub placówki opieki zdrowotnej. Chętnie wykorzystywane są również do wszelkiego rodzaju pomieszczeń: pokojów dziecięcych, kuchni, salonów, a także łazienek.

 

 

Listwy z serii Modern dostępne są w 4 wysokościach: 40, 60, 80 oraz 100 mm, a ich szerokość wynosi 13 mm (wliczając elastyczne krawędzie). W zależności od wybranej wysokości listwy dostępne są aż w 8 kolorach.

Listwy z serii Style występują tylko w jednym rozmiarze - 100 mm wysokości oraz 18 mm szerokości (z krawędziami), w dwóch kolorach: białym i czarnym.