Metamorfoza sypialni w wiejskim domu Edyty i Cezarego Pazurów

Zobacz efekty remontu sypialni w domu na Warmii. Tak a podłodze i wezgłowiu łóżka prezentuje się deska Retro Collection Design Experience Dark Omen w układzie jodły klasycznej.

 

O korzyściach z bliskiej współpracy architektów i producentów

Rozmowa z Olgą Grabowską z pracowni architektury wnętrz Deer Design o profesjonalnym wykończeniu wnętrz oraz bliskiej współpracy pomiędzy architektami, wykonawcami i producentami. Jak również o tym, jakie podłogi najchętniej wybierają klienci, a na jakie zwracają uwagę architekci.

 

Nowy dom - od marzeń do realizacji

Dlaczego warto powierzyć realizację wymarzonego wnętrza architektom odpowiadają Alicja i Oskar Ciuryła, architekci z pracowni OMCD Architects.

Wyjaśniają także, jakie korzyści może przynieść przeprowadzenie inwestycji pod okiem architekta.

 

Z wizytą u Ambasadorów marki Jawor-Parkiet

Gościmy w domu Edyty i Cezarego Pazurów, aby zobaczyć efekty remontu pokojów dzieci.

Do wszystkich trzech pomieszczeń Edyta Pazura wybrała podłogę Retro Collection Pure Line Design Experience Aurora Classic układzie jodły klasycznej.

 

Fusion Hybrid - poradnik naprawy podłogi drewnianej

Powłoka hybrydowa Fusion Hybrid, to opracowana przez Jawor-Parkiet własna, rewolucyjna metoda zabezpieczania podłóg drewnianych na etapie produkcji.

Łączy w sobie najważniejsze walory olejowosku i funkcjonalność lakieru.

 

Nowoczesna stodoła cz.2

 

Dom typu nowoczesna stodoła - technicznie. Jak funkcjonalnie go zaprojektować i urządzić? Jakie dobrać materiały? O czym nie można zapomnieć?

Na te i wiele innych pytań w rozmowie z Sebastianem Sklepikiem, specjalistą ds. architektów i projektantów wnętrz Jawor-Parkiet, odpowiada projektantka Marta Czerkies.

 

Nowoczesna stodoła cz.1

 

"Nowoczesna stodoła" posłuchaj jak o swoim projekcie opowiada Marta Czerkies. W domu projektanki wykorzystana została podłoga przygotowana na jej specjalne zamówienie FertigDeska Luxury Retro Handmade Country.

Już teraz włącz najnowszy odcinek programu „Od deski do deski”, który gościnnie prowadzi Edyta Pazura.

 

Pielęgnacja podłogi olejowoskowanej

 

Masz olejowoskowaną podłogę i zastanawiasz się, co zrobić, by mieć pewność, że będzie wyglądać świetnie przez długie lata?

Pamiętaj, że oprócz codziennej pielęgnacji ważna jest też okresowa konserwacja! O tym, jak ją wykonać opowie nasz ekspert.

 

Pierwsza impregnacja podłogi

 

Co zrobić, by świeżo zamontowana podłoga drewniana przez długie lata zachowała swoje naturalne piękno? Oprócz odpowiedniej codziennej pielęgnacji, ważne jest też pierwsza impregnacja za pomocą takich produktów - https://jawor-parkiet.pl/pielegnaty/.

O tym, jak ją przeprowadzić i na co zwrócić szczególną uwagę, opowiemy w dzisiejszym odcinku programu.