Nowoczesna stodoła cz.2

 

Dom typu nowoczesna stodoła - technicznie. Jak funkcjonalnie go zaprojektować i urządzić? Jakie dobrać materiały? O czym nie można zapomnieć?

Na te i wiele innych pytań w rozmowie z Sebastianem Sklepikiem, specjalistą ds. architektów i projektantów wnętrz Jawor-Parkiet, odpowiada projektantka Marta Czerkies.

 

Nowoczesna stodoła cz.1

 

"Nowoczesna stodoła" posłuchaj jak o swoim projekcie opowiada Marta Czerkies. W domu projektanki wykorzystana została podłoga przygotowana na jej specjalne zamówienie FertigDeska Luxury Retro Handmade Country.

Już teraz włącz najnowszy odcinek programu „Od deski do deski”, który gościnnie prowadzi Edyta Pazura.

 

Pielęgnacja podłogi olejowoskowanej

 

Masz olejowoskowaną podłogę i zastanawiasz się, co zrobić, by mieć pewność, że będzie wyglądać świetnie przez długie lata?

Pamiętaj, że oprócz codziennej pielęgnacji ważna jest też okresowa konserwacja! O tym, jak ją wykonać opowie nasz ekspert.

 

Pierwsza impregnacja podłogi

 

Co zrobić, by świeżo zamontowana podłoga drewniana przez długie lata zachowała swoje naturalne piękno? Oprócz odpowiedniej codziennej pielęgnacji, ważne jest też pierwsza impregnacja za pomocą takich produktów - https://jawor-parkiet.pl/pielegnaty/.

O tym, jak ją przeprowadzić i na co zwrócić szczególną uwagę, opowiemy w dzisiejszym odcinku programu.

Szanujemy Twoją prywatność,

Stosujemy cookies po to aby nasza strona funkcjonowała prawidłowo i aby doskonalić nasze usługi.
Więcej o wykorzystaniu cookies dowiesz sie w naszej polityce prywatności.
Możesz również w dowolnym momencie zmienic ustawienia prywatności.