FertigDeska Luxury

FertigDeska Luxury

W życiu warto dbać o detale, delektować się smakiem ulubionego wina, dać się olśnić urokom Lazurowego Wybrzeża, choćby z perspektywy jachtu zacumowanego w porcie w Cannes, czy jeść ostrygi w przybrzeżnej kawiarence z widokiem na włoskie Positano.

FertigDeska Luxury jest dla wielbiciela pięknych wnętrz niczym biżuteria od Tiffany & Co. dla Holly Golightly w słynnym Breakfast at Tiffany’s, jak Grand Prix Monako dla fana Formuły 1 czy szpilki Christiana Louboutin’a dla fashionistki.

Teoretycznie można by się bez niej obejść, jednak posiadanie jej, stąpanie po dopracowanej, gładkiej lub szczotkowanej powierzchni ciepłego drewna daje poczucie luksusu i niebywałego komfortu. Codzienne obcowanie z pięknem i doskonałą formę, jaką osiągniemy tylko dzięki superdługim elementom podłogi, nadaje życiu smak.

Podłoga rekomendowana
do stosowania na ogrzewaniu
podłogowym

DWA OBLICZA LUKSUSU LUXURY 220 & LUXURY MAXI
Luksus ma wiele twarzy. Może oznaczać niespiesznie wypitą w domowym zaciszu poranną kawę lub pełen atrakcji zimowy urlop w St. Moritz. Zawsze jednak cechuje go pewna unikalność i niedostępność. FertigDeska Luxury Maxi została stworzona z myślą o ludziach, którzy oczekują więcej i stawiają na efekt w skali Maxi. Wzornictwo, u którego podstaw stoi elegancja, klasyka i natura, jest ponadczasowe. Dlatego też stanowi najlepszą inwestycję.
LUXURY MAXI Powierzchnia deski 0.75m2
LUXURY 220 Powierzchnia deski 0.44m2
FertigDeska Luxury 220
grubość: 15 mm
szerokość: 180 - 200 mm
długość: 1500 - 2200 mm
FertigDeska Luxury Maxi
grubość: 15 mm
szerokość: 260 lub 290 mm
długość: 2000 - 2500 mm

Szanujemy Twoją prywatność,

Stosujemy cookies po to aby nasza strona funkcjonowała prawidłowo i aby doskonalić nasze usługi.
Więcej o wykorzystaniu cookies dowiesz sie w naszej polityce prywatności.
Możesz również w dowolnym momencie zmienic ustawienia prywatności.