Salony sprzedaży Jawor-Parkiet

Znajdź najbliżej siebie

Jawor-Parkiet to znany i renomowany producent podłóg drewnianych na ogrzewanie podłogowe. Siedziba firmy zlokalizowana jest w Nowym Mieście Lubawskim na Warmii i Mazurach. To tam od ponad trzydziestu lat produkowane są dwuwarstwowe deski i parkiety, oferowane klientom indywidulanym m.in. za pośrednictwem nowoczesnej i stale rozwijanej sieci salonów Jawor-Parkiet oraz zewnętrznej sieci dystrybucji.

Znakiem rozpoznawczym naszych produktów jest aktualne wzornictwo, innowacyjność produkcji oraz dobre polskie rzemiosło, co czyni Jawor-Parkiet liderem na polskim rynku w branży podłóg drewnianych. Mając do zaoferowania wysokiej jakości podłogi, odpowiadające na aktualne potrzeby klientów, zarówno inwestorów, jak i architektów wnętrz, naszą ambicją jest rozwój sieci sprzedaży, co konsekwentnie czynimy od lat. Dziś deski i parkiety Jawor-Parkiet oferuje 21 autoryzowanych punktów sprzedaży na terenie całego kraju.

W dużych miastach zapraszamy do salonów sprzedaży. To sieć eleganckich showroomów w 13 lokalizacjach na terenie całego kraju. W każdym z nich nasi klienci zapoznają się z pełną ofertę podłóg drewnianych na ogrzewanie podłogowe, otrzymają fachową pomoc i profesjonalne doradztwo w zakresie wyboru podłóg oraz montażu. A wszystko to w przestronnych, komfortowych wnętrzach ze strefą architekta.

Z myślą o stworzeniu dostępu do szerokiej oferty naszych podłóg także klientom z mniejszych miast, poszerzyliśmy naszą sieć sprzedaży o nowy koncept – Studio Jawor-Parkiet. Studia w Gnieźnie, Radomiu, Grudziądzu, Mrągowie, Nowym Mieście Lubawskim, Łomiankach, Kołobrzegu oraz Słupsku także oferują szeroką paletę podłóg drewnianych oraz profesjonalne doradztwo w zakresie doboru i montażu.

Podłogi Jawor-Parkiet dostępne są również w salonach partnerskich na terenie całego kraju, oferujących wybrane linie produktów naszej firmy. Pytania o poszczególne lokalizacje można kierować na adres: dzial.handlu@jawor-parkiet.pl

 

Białystok

ul. Św.Rocha 10/2, 15-879 Białystok

Katowice

al. Roździeńskiego 199, 40-315 Katowice

Kraków

ul. Zakopiańska 56/4, 30-435 Kraków

Lublin

ul. Rusałka 10, 20-103 Lublin

Lublin C.H.Gala

ul. Fabryczna 2, 20-301 Lublin

Łódź

al. Włókniarzy 203, 90-768 Łódź

Poznań M1

ul. Szwajcarska 14 61-285 Poznań

Komorniki

ul Poznańska 140, 62-052 Komorniki

Wrocław

ul. Stacyjna 1 lok.1 53-613 Wrocław

Rzeszów

Księdza Jerzego Popiełuszki 1A, 35-328 Rzeszów

Zielona Góra

Zielona Góra, Al. Wojska Polskiego 114C, 65-762 Zielona Góra

Poznań - Obornicka

ul. Obornicka 337, 60-689 Poznań

Gdańsk

ul. Wałowa 25, 80-858 Gdańsk

Szanujemy Twoją prywatność,

Stosujemy cookies po to aby nasza strona funkcjonowała prawidłowo i aby doskonalić nasze usługi.
Więcej o wykorzystaniu cookies dowiesz sie w naszej polityce prywatności.
Możesz również w dowolnym momencie zmienic ustawienia prywatności.