Kontakt

ul. Grunwaldzka 87
13-300 Nowe Miasto Lubawskie

 

tel./fax:  +48 56 474 80 85

 

NIP: 8771485608
REGON: 522505664
KRS: 0000986064

Znajdź najbliżej siebie
Skontaktuj się bezpośrednio
z pracownikami naszej firmy
g sadowski v4

Grzegorz Sadowski

Dyrektor ds. Marketingu i Rozwoju Sieci Sprzedaży

marketing@jawor-parkiet.pl

mgielniak

Michał Gielniak

Dyrektor Handlowy

+48 882 133 961

m.gielniak@jawor-parkiet.pl

1665396532316

Kamila Wietecha

Kierownik Działu Handlu

+48 667 766 760

k.wietecha@jawor-parkiet.pl

Dział handlu (biuro)
KASIA2 2020 v2

Katarzyna Patalon

Logistyka / Biopaliwa

+48 572 773 354

logistyka@jawor-parkiet.pl

1665396547971 v2

Anna Szymczyk

Zamówienia

+48 733 003 003

dzial.handlu@jawor-parkiet.pl

1665396481603

Paulina Klein

Faktury

+48 733 003 004

dzial.handlu@jawor-parkiet.pl

Eksport
sylwia2020 v3

Sylwia Majeranowska

Manager ds. eksportu

+48 510 156 930

export@jawor-parkiet.pl

EwelinaSeroka v3

Ewelina Seroka

Specjalista ds. sprzedaży

+48 510 156 933

export@jawor-parkiet.pl

Przedstawiciele regionalni
ss 2024 v2

Sebastian Sklepik

Chief Architect Officer (CAO)

+48 882 133 956

s.sklepik@jawor-parkiet.pl

Szymon Chossa

Menadżer ds. architektów i inwestycji

+48 882 133 962

s.chossa@jawor-parkiet.pl

marcin warda 2021 v2

Marcin Warda

Przedstawiciel Handlowo-Techniczny

+48 502 389 121

m.warda@jawor-parkiet.pl

2024 kwiec mw
GRUCHA 2020 v2

Grzegorz Gruszczyk

Przedstawiciel Handlowo-Techniczny

+48 882 133 957

g.gruszczyk@jawor-parkiet.pl

2024 kwiec gg
m szatkowski

Marcin Szatkowski

Przedstawiciel Handlowo-Techniczny

+48 882 133 958

m.szatkowski@jawor-parkiet.pl

msz map 2024
s dolata

Sławomir Dolata

Menadżer ds. Inwestycji / Doradca Handlowo-Techniczny

882 133 959

s.dolata@jawor-parkiet.pl

2024 kwic sd
Administracja
1665396568600

Karolina Lewandowska

Asystentka Zarządu

+48 56 474 80 85

sekretariat@jawor-parkiet.pl

BOZENA 2020 v3

Bożena Rutkowska

Dział kadr

tel./fax: +48 56 474 80 85

kadry@jawor-parkiet.pl

Zakup surowca
m rzeminski

Marcin Rzemiński

Szef Zakupu Surowca

+48 882 133 952

zakupy@jawor-parkiet.pl

screenshot xd.adobe.com 2021.07.13 10 55 40

Masz jakieś pytania?
Skontaktuj sie z nami