Kontakt

ul. Grunwaldzka 87
13-300 Nowe Miasto Lubawskie

 

tel./fax:  +48 56 474 80 85

 

NIP: 877 116 43 76

REGON: 870462741

Znajdź najbliżej siebie
Skontaktuj się bezpośrednio
z pracownikami naszej firmy
KASIA1 2020 v4

Katarzyna Czajkowska

Dyrektor handlowa

+48 66 77 66 760

k.czajkowska@jawor-parkiet.pl

g sadowski v4

Grzegorz Sadowski

Dyrektor ds. Marketingu i Rozwoju Sieci Sprzedaży

marketing@jawor-parkiet.pl

Dział handlu (biuro)
KAMILA 2020 v2

Kamila Wietecha

St. specjalista ds. sprzedaży

+48 733 003 004

dzial.handlu@jawor-parkiet.pl

KASIA2 2020 v2

Katarzyna Patalon

Specjalista ds. sprzedaży

+48 510 156 933

dzial.handlu@jawor-parkiet.pl

beata rola 2021 v2

Beata Rola

Specjalista ds. sprzedaży

+48 572 773 354

dzial.handlu@jawor-parkiet.pl

dominika v2

Dominika Thomson

Specjalista ds. sprzedaży

+48 500 211 417

dzial.handlu@jawor-parkiet.pl

Natalia Pokojska

Mł. specjalista ds. sprzedaży

+48 733 003 003

dzial.handlu@jawor-parkiet.pl

Eksport
sylwia2020 v3

Sylwia Majeranowska

St. specjalista ds. eksportu

+48 510 156 930

export@jawor-parkiet.pl

Przedstawiciele regionalni
marcin warda 2021 v2

Marcin Warda

Przedstawiciel Handlowy

+48 502 389 121

m.warda@jawor-parkiet.pl

sebastian dukarski 2021 v2

Sebastian Dukarski

Przedstawiciel Handlowy

+48 882 133 958

s.dukarski@jawor-parkiet.pl

GRUCHA 2020 v2

Grzegorz Gruszczyk

Przedstawiciel Handlowy

+48 882 133 957

g.gruszczyk@jawor-parkiet.pl

seba sklepik 2021 v2

Sebastian Sklepik

Specjalista ds. architektów i projektantów wnętrz

+48 882 133 956

s.sklepik@jawor-parkiet.pl

DOLEGOWSKI 2020 v3

Grzegorz Dołęgowski

Przedstawiciel Handlowy

+48 882 133 955

g.dolegowski@jawor-parkiet.pl

Administracja

Milena Fonderska

Sekretariat

+48 56 474 80 85

sekretariat@jawor-parkiet.pl

BOZENA 2020 v3

Bożena Rutkowska

Dział kadr

tel./fax: +48 56 474 80 85

kadry@jawor-parkiet.pl

screenshot xd.adobe.com 2021.07.13 10 55 40

Masz jakieś pytania?
Skontaktuj sie z nami

Szanujemy Twoją prywatność,

Stosujemy cookies po to aby nasza strona funkcjonowała prawidłowo i aby doskonalić nasze usługi.
Więcej o wykorzystaniu cookies dowiesz sie w naszej polityce prywatności.
Możesz również w dowolnym momencie zmienic ustawienia prywatności.