Kontakt

ul. Grunwaldzka 87
13-300 Nowe Miasto Lubawskie

 

tel./fax:  +48 56 474 80 85

 

NIP: 877 116 43 76

REGON: 870462741

Znajdź najbliżej siebie
Skontaktuj się bezpośrednio
z pracownikami naszej firmy
g sadowski v4

Grzegorz Sadowski

Dyrektor ds. Marketingu i Rozwoju Sieci Sprzedaży

marketing@jawor-parkiet.pl

mgielniak

Michał Gielniak

Dyrektor Handlowy

+48 882 133 961

m.gielniak@jawor-parkiet.pl

1665396532316

Kamila Wietecha

Kierownik Działu Handlu

+48 667 766 760

k.wietecha@jawor-parkiet.pl

Dział handlu (biuro)
KASIA2 2020 v2

Katarzyna Patalon

St. specjalista ds. sprzedaży

+48 572 773 354

dzial.handlu@jawor-parkiet.pl

DSC04393

Dominika Thomson

Specjalista ds. sprzedaży

+48 500 211 417

dzial.handlu@jawor-parkiet.pl

1665396547971 v2

Anna Szymczyk

Specjalista ds. sprzedaży

+48 733 003 003

dzial.handlu@jawor-parkiet.pl

1665396481603

Paulina Klein

Mł. specjalista ds. sprzedaży

+48 733 003 004

dzial.handlu@jawor-parkiet.pl

Eksport
sylwia2020 v3

Sylwia Majeranowska

Manager ds. eksportu

+48 510 156 930

export@jawor-parkiet.pl

Przedstawiciele regionalni
seba sklepik 2021 v2

Sebastian Sklepik

Specjalista ds. architektów i projektantów wnętrz

+48 882 133 956

s.sklepik@jawor-parkiet.pl

marcin warda 2021 v2

Marcin Warda

Przedstawiciel Handlowo-Techniczny

+48 502 389 121

m.warda@jawor-parkiet.pl

warda maj2022
GRUCHA 2020 v2

Grzegorz Gruszczyk

Przedstawiciel Handlowo-Techniczny

+48 882 133 957

g.gruszczyk@jawor-parkiet.pl

gruszczyk maj2022
jacek teper

Jacek Teper

Przedstawiciel Handlowo-Techniczny

+48 882 133 958

j.teper@jawor-parkiet.pl

teper maj2022
Administracja
1665396568600

Sekretariat

+48 56 474 80 85

sekretariat@jawor-parkiet.pl

BOZENA 2020 v3

Bożena Rutkowska

Dział kadr

tel./fax: +48 56 474 80 85

kadry@jawor-parkiet.pl

screenshot xd.adobe.com 2021.07.13 10 55 40

Masz jakieś pytania?
Skontaktuj sie z nami

Szanujemy Twoją prywatność,

Stosujemy cookies po to aby nasza strona funkcjonowała prawidłowo i aby doskonalić nasze usługi.
Więcej o wykorzystaniu cookies dowiesz sie w naszej polityce prywatności.
Możesz również w dowolnym momencie zmienic ustawienia prywatności.