• Nowa kolekcja Vintage
  • SuperPromo w Jawor - promocja podłóg drewnianych
  • Architekci

Podłogi Jawor-Parkiet na Warsaw Home 2018

Podłogi Jawor-Parkiet na Warsaw Home 2018

W minionym tygodniu (4–7 października 2018 roku) w podwarszawskim PTAK EXPO odbyła się kolejna edycja międzynarodowych targów wyposażenia wnętrz Warsaw Home. Na imprezie ne mogło na niej zabraknąć stoiska Jawor-Parkiet! Nasz udział w targach połączony był z inauguracją konkursu dla architektów Jawor-Parkiet Design Awards.

Od czwartku do niedzieli, tj. od 4 do 7 października 2018 r., gościliśmy w stolicy, gdzie po raz kolejny odbyły targi Warsaw Home. W wydarzeniu wzięli udział kluczowi przedstawiciele branży wnętrzarskiej, architekci, designerzy czy projektanci, a także wszyscy miłośnicy niebagatelnego wzornictwa.

Stoisko Jawor-Parkiet cieszyło się ogromną popularnością. Goście mieli okazję zapoznać się z pełną ofertą naszych podłóg, jednak zainteresowanie zwiedzających skupiło się przede wszystkim na najnowszych kolekcjach od Jawor-Parkiet – ponaddwumetrowej FertigDesce Luxury Maxi oraz uwalniającej kreatywność architektów FertigDesce Design Experience Maxi. Docenili oni niebagatelny design tych produktów, a także ich ponadprzeciętną funkcjonalność i możliwość montażu na ogrzewaniu podłogowym. W naszej ekspozycji prezentowane były również pozostałe kolekcje chętnie wybierane przez klientów – przeznaczona do montażu we wzór jodły francuskiej linia Chevron, oryginalnie stylizowana Retro Collection czy unikalnie barwiona seria Color Inspiration. Podczas targów goście mieli także możliwość skorzystania z porad ekspertów, którzy chętnie służyli pomocą w zakresie wyboru podłogi idealnie dopasowanej do potrzeb użytkowników, a także codziennej pielęgnacji naturalnych desek i parkietów.

Dla architektów, projektantów i designerów odwiedzających Jawor-Parkiet na Warsaw Home przygotowaliśmy oficjalną inaugurację konkursu Jawor-Parkiet Design Awards. Rejestracja projektów zgłaszanych w plebiscycie rusza już 20 października, a więcej informacji znaleźć można na stronie www.jawor-parkiet.pl/konkursdlaarchitekta.

Dziękujemy za niezwykle inspirujący czas spędzony wspólnie!
Facebook LinkedIn Twitter