Salony i Studia Jawor-Parkiet

IMG_20210301_095708.jpg

Otworzyliśmy ósmy salon sprzedaży. Zapraszamy do Białegostoku!

Zainteresowani znajdą tam pełną gamę naszych produktów, które nadają się na ogrzewanie podłogowe: FertigParkiet, FertigDeskę, kolekcję Design Experience, wyjątkową FertigDeskę Luxury, podłogi we wzór jodły francuskiej z kolekcji Chevron, kolekcję Vintage Series, która barwą i wykończeniem przywołuje na myśl minione dekady i oczywiście Retro Collection - linię podłóg oryginalnie stylizowanych. Całość dopełnia seria Color Inspiration, czyli szeroka paleta barw dostępna w większości naszych formatów. Dla projektantów przygotowano strefę architekta.


Właścicielami salonu są Sebastian Szymanowski i Hubert Śliwonik, którzy mają ogromną wiedzę teoretyczną i długoletnie doświadczenie w branży. To prawdziwi pasjonaci wyrobów z drewna. Sebastian ukończył Technikum Leśne w Białowieży i jest ekspertem w realizacji nietypowych rozwiązań. Hubert przez wiele lat pracował jako parkieciarz. Jego pracę cechuje duża precyzja, nowoczesne rozwiązania montażowe i profesjonalne doradztwo. Partnerzy od lat współpracują z architektami ciesząc się z setek zrealizowanych projektów i satysfakcji klientów.

W salonie każdy klient zawsze może liczyć na profesjonalne wsparcie w doborze podłóg oraz sprawny i precyzyjny montaż. Na miejscu dostępne są także najlepsze pielęgnaty do podłóg drewnianych, które odpowiednio ją zabezpieczą i podkreślą jej naturalny charakter.