Targi i eventy

technologie jutra(6).png

Zagłosuj na podłogi Jawor-Parkiet w konkursie Dobry Design 2020

Dokładnie dziś, 22 października, rusza głosowanie w 9. edycji konkursu Dobry Design 2020. W tej rywalizacji wystartowały cztery podłogi drewniane z różnych kolekcji Jawor-Parkiet. Oddaj głos, kształtuj trendy. Wskaż, jak Twoim zdaniem ma wyglądać dobry design.
Od dziś rusza głosowanie na produkty zgłoszone do 9. edycji konkursu Dobry Design 2020. W rywalizacji startują cztery podłogi drewniane z kilku kolekcji Jawor-Parkiet.

Dąb Retro Brushed Line Dark Omen to deska o oryginalnej, chłodnej barwie. Zdecydowaną, czarno-brązową podstawę kolorystyczną rozjaśniają naturalne białe refleksy. Powierzchnia jej mieni się kolorami palonego drewna - od bursztynu po ciemny brąz. Niejednorodne i chłodne odcienie sprawiają, że doskonale sprawdzi się w pomieszczeniach vintage, a połączona z estetyką glamour stworzy wnętrze wyjątkowo designerskie.

FertigParkiet Chevron Dąb Color Alabastro - naturalna barwa surowego dębu eksponuje cały urok podłogi montowanej we wzór jodły francuskiej. Surowy, minimalistyczny parkiet doskonale komponuje się z wysokimi wnętrzami starych miejskich kamienic, a połączony z loftową stylizacją stworzy aranżacje jednocześnie przytulne i designerskie.
 

Vintage Series Dąb Vintage 1940's Black on Fire - wyrazista jak Rita Hayworth w roli pin-up girl, a zarazem elegancka jak Katharine Hepburn w Woman of the year. Kolor Black on Fire to estetyczna mieszanka koloru brunatnego, czerni, a miejscami także płomiennych, brązowych akcentów. Podłoga w tym kolorze to ciekawy pomysł do przestronnych wnętrz, w których dobrze skomponuje się z jasnymi meblami i miękkimi dodatkami.
 

Vintage Series Dąb Vintage 1980’s Mocca Cherry - tej podłodze bliżej do trendów światowej popkultury lat 80 niż stagnacji w polskim wzornictwie. Ciepłe brązy stanowią bazę kolorystyczną tego dekoru. Przełamują je odcienie kawy i mlecznej czekolady, a także jasnych szarości i grafitu. To rozwiązanie bezkompromisowe, nowoczesne i odważne niczym muzyka Madonny. Dekor ten dedykowany jest osobom z fantazją, poszukującym nieoczywistych połączeń aranżacyjnych.
 
Warto pamiętać, że z jednego numeru IP można oddać TYLKO JEDEN głos. Po oddaniu głosu, przycisk do głosowania zniknie z prezentacji.

O konkursie "DOBRY DESIGN 2020"
To projekt, zorganizowany przez Magazyn Dobrze Mieszkaj i portal Dobrzemieszkaj.pl, który ma na celu wyłonienie najciekawszych produktów z zakresu wyposażenia i wystroju wnętrz na polskim rynku. Oceniać je będzie 150 architektów i projektantów z całej Polski, dając swoją rekomendacje wszystkim urządzającym własne mieszkanie lub dom. Produkty można zgłaszać w 12 kategoriach:
1. Przestrzeń pokoju dziennego
2. Przestrzeń sypialni i garderoby
3. Przestrzeń kuchni
4. Przestrzeń łazienki
5. Przestrzeń dziecka
6. Podłogi i ściany
7. Drzwi i okna
8. Otoczenie domu
9. Nowoczesne technologie
10. AGD
11. Wnętrza i obiekty publiczne
12. Software i hardware dla architekta
 
Ogłoszenie wyników i wręczenie tytułów nastąpi podczas Forum Dobrego Designu, które odbędzie się w dniu 5.12.2019 r. w Centrum Praskim Koneser w Warszawie.
 
Dotychczas w konkursie Dobry Design nagrodzone zostały: FertigDeska Design Experience Maxi (wyróżnienie w kategorii "Podłogi i ściany", edycja 2019) oraz kolekcja Chevron (nagroda główna w kategorii "Podłogi i ściany", edycja 2018).