Targi i eventy

domotex-slider-2020-pl.jpg

Zapraszamy na Domotex 2020

Początek nowego roku to dla Jawor-Parkiet obowiązkowa wizyta w Hanowerze i udział w Międzynarodowych Targach Dywanów i Pokryć Podłogowych Domotex. Tegoroczny temat przewodni targów ATMYSPHERE jest nam szczególnie bliski, ponieważ tworząc przestrzeń wokół siebie kreujemy atmosferę, relacje.

Tegoroczny Domotex odbędzie się w dniach 10-13.01.2020 r. Tematem przewodnim targów jest ATMYSPHERE - termin opisujący znaczenie podłóg dla naszego ogólnego samopoczucia. Ten motyw przeniknie atmosferę każdej hali wystawiennicze.
Jako producent podłóg drewnianych jesteśmy przekonani, że dobrze dopasowane i zaaranżowane elementy we wnętrzu, w którym przebywamy, pozytywnie wpływają na nasze samopoczucie. Dlatego, jeśli chcesz się poczuć dobrze, odwiedź nasze stoisko na niemieckich targach.

Każdą kolekcją podłóg drewnianych Jawor-Parkiet tworzy przestrzeń, atmosferę, relacje. Prezentując własny pomysł widzenia świata firma zbliża się do ludzi i realizacji swoich celów. Ta idea prowadzi nas w kierunku inspirowania spersonalizowanej sztuki tworzenia natury. 

Stoisko Jawor-Parkiet będzie zlokalizowane w hali nr 13/E74. Serdecznie zapraszamy!

Więcej informacji o wydarzeniu znajdą Państwo tutaj: https://www.domotex.de/en/