• Retro Collection laureatem Teraz Polska
  • Konkurs DesignAwards 3
  • SuperPromo Jawor-Parkiet 2021
  • 30 lat Jawor-Parkiet
  • Nowy katalog podłóg drewnianych Jawor-Parkiet
  • Profesjonalna chemia do montażu podłóg Jawor-Parkiet
  • Nowy aranżator podłóg
  • DigiFloors Jawor-Parkiet
  • Architekci Jawor-Parkiet
  • Nowe kolory Color Inspiration
  • BIM Jawor-Parkiet

Otworzyliśmy największy na Dolnym Śląsku salon z podłogami Jawor-Parkiet!

Otworzyliśmy największy na Dolnym Śląsku salon z podłogami Jawor-Parkiet!

Wrzesień kończymy z kolejnym sukcesem. Poza zorganizowaniem największego wydarzenia branży parkieciarskiej Wood Brothers, 25 września otworzyliśmy dla Was szósty już salon sprzedaży podłóg drewnianych Jawor-Parkiet we Wrocławiu.

Magia smyczków i siła rocka.

- Kiedy rozpoczynaliśmy działalność, prawie 30 lat temu, nie sądziłem, że zbudujemy na polskim rynku tak mocną markę. – powiedział podczas uroczystości Antoni Jan Gawiński, właściciel Jawor-Parkiet.

Ten wyjątkowy dla firmy wieczór wymagał wyjątkowej oprawy. Otwarcie szóstego już salonu sprzedaży Jawor-Parkiet, tym razem we Wrocławiu, uczciliśmy hucznie w gronie licznie przybyłych architektów, projektantów, partnerów biznesowych i naszych przyjaciół, bez których nie moglibyśmy realizować swoich wizji. Oprawę artystyczną wieczoru zapewnił zespół Need for String. Przekonaliśmy się, czym jest magia smyczków i siła rocka. To było spotkanie eterycznego, kobiecego piękna z siłą muzyki rockowej. Poznaliśmy się przy delikatnych dźwiękach smyczków, wspólnie sprawdziliśmy się ze znajomości muzyki filmowej, a wieczór zwieńczyliśmy przy prawdziwie rockowym show!

Przybyli na spotkanie architekci mieli możliwość zapoznania się z ofertą firmy podczas prezentacji przygotowanej przez specjalistę ds. architektów i projektantów wnętrz – Sebastiana Sklepika. O wnętrzu salonu opowiedziała Katarzyna Fiedorczuk z 74studio, odpowiedzialnego za realizację projektu.

Wieczór w iście gwiazdorskim stylu poprowadził Rafał Maślak.

Za prawdziwym sukcesem stoi pasja.

- Ponad dwa lata temu otworzyliśmy pierwszy salon sprzedaży - w Krakowie. Następnie dołączyły do niego 4 inne lokalizacje. Za każdym razem za ich sukcesem stoją ludzie z ogromną wiedzą, zaangażowani i godni zaufania. Bo za prawdziwym sukcesem zwykle stoi pasja. Tym bardziej się cieszę, że dziś do ich grona dołącza firma Kenio, bo potwierdza ona tę regułę. Pracujemy ze sobą od lat i dlatego jestem przekonany, co do jej kompetencji. – zapewnił Janusz Gawiński, Dyrektor Generalny Jawor-Parkiet, witając gości.

Łukasz Kenio – założyciel marki i właściciel salonu to człowiek, który o podłogach drewnianych wie wszystko. Jest mistrzem parkieciarstwa oraz prac stolarskich. Jego zamiłowanie do drewna jest motywacją do wykonywania usług na najwyższym, rzemieślniczym poziomie. Jego firma jest najlepszym dowodem na to, iż praca wzbogacona pierwiastkiem oryginalności i pomysłowości staje się głównym czynnikiem budowania przewagi wśród konkurencji. Funkcjonując na rynku od lat wie, jak ważne jest indywidualne podejście do klienta oraz dbałość o wysoki standard obsługi.

Podłogi Jawor-Parkiet dostępne w całej Polsce

Sześć salonów firmowych oraz ponad 200 salonów partnerskich na terenie całego kraju to potwierdzenie stabilnej pozycji marki na rynku.

Salony sygnowane marką Jawor-Parkiet nie są wyłącznie miejscem, gdzie jest dostępna pełna paleta produktów firmy. To przestrzeń dedykowana każdemu klientowi, który potrzebuje rzetelnego doradztwa, profesjonalnej chemii. Ważną częścią jest też strefa architekta. Każdy projektant w komfortowych warunkach jest w stanie wybrać podłogę, przygotować projekt i sprawnie przedstawić go klientowi, ale też znaleźć inspirację oraz dzielić się z nami swoimi pomysłami i sugestiami.

Wcześniej stworzyliśmy takie miejsce w Krakowie, Lublinie, Katowicach, Poznaniu i Łodzi. Teraz znajdziecie nas również we Wrocławiu. 

 

Zapraszamy do salonu sprzedaży!

SQ Business Center, ul. Stacyjna 1 lok.1 (róg ul. Legnickiej)

53-613 Wrocław

tel.: 509300111

e-mail: wroclaw.jaworparkiet@gmail.com

 
Facebook LinkedIn Twitter

Zamów próbki podłóg Jawor-Parkiet
Zamów pielęgnaty do podłóg Jawor-Parkiet
fancybox end -->