• Nowa kolekcja Vintage
  • SuperPromo w Jawor - promocja podłóg drewnianych
  • Architekci

Materiały prasowe

Kontakt dla mediów:

Karolina Sieniawska

tel. 696 172 123
e-mail: media@jawor-parkiet.pl

 

FertigDeska Design Experience uwalnia kreatywność architektów

MAJ

24

2017

Drewniana podłoga – niebagatelnie piękna i oryginalnie ułożona jest naturalną ozdobą każdego wnętrza. Nowość w ofercie Jawor-Parkiet, FertigDeska Design Experience, to ukłon w stronę architektów poszukujących rozwiązań aranżacyjnych, obok których nikt nie przejdzie obojętnie.

zobacz więcej →

Polska drewnianymi podłogami stoi

SIE

17

2016

Polscy producenci podłóg drewnianych są liderem w Europie, a Polacy coraz chętniej decydują się na zakup naturalnych podłóg – szczególnie tych wykonanych z drewna dębowego. Apetyty klientów i producentów rosną. Ten optymistyczny krajobraz zaburzyć może jedynie ograniczony dostęp do surowca dębowego.

zobacz więcej →

Postarzane podłogi drewniane: styl retro zdobywa salony

CZE

25

2016

Postarzane podłogi z roku na rok zdobywają serca miłośników niebagatelnych rozwiązań aranżacyjnych. Dzisiejsze oryginalnie stylizowane deski mają nie tylko niepowtarzalny charakter, ale są też funkcjonalne i gotowe do montażu. Drewniane podłogi w stylu retro doskonale komponują się zarówno z klasycznymi, jak i nowoczesnymi wnętrzami.

zobacz więcej →

Podłoga dwuwarstwowa – wyjątkowe połączenie designu i funkcjonalności

MAJ

12

2016

Dwuwarstwowe deski i parkiety zdobią polskie domy od lat. Urzekają naturalnym pięknem i kuszą innowacyjną funkcjonalnością. Dzisiaj jednak, wybierając podłogę, zwracamy uwagę także na unikalny design produktu – zgodnie ze światowymi trendami. Dlatego producenci prześcigają się w opracowywaniu nowych rozwiązań, które pozwolą nam cieszyć się podłogą nie tylko funkcjonalną, lecz także ciekawie zaprojektowaną i nowoczesną.

zobacz więcej →

Retro – kolekcja postarzanych, heblowanych desek rodem z Warmii i Mazur od Jawor-Parkiet

LUT

01

2016

Kto choć raz odwiedził region Warmii i Mazur, zwykle wraca do niego z sentymentem. Urzekają nie tylko czyste, błękitne jeziora, ciągnące się po horyzont lasy i pyszne jedzenie, lecz także tradycyjna surowa zabudowa. Z myślą o zwolennikach stylu rustykalnego firma Jawor-Parkiet wraca do tradycji, prezentując nową kolekcję Retro – stylizowanych dębowych desek.

zobacz więcej →


Facebook LinkedIn Twitter