Chevron – klimat pałaców znad Loary w Twoim domu

Menu

FertigDeska i FertigParkiet Chevron to jedyna tego rodzaju gotowa podłoga –  poszczególne klepki zostały przycięte na krótszych bokach pod kątem 45º tworząc kształt grotu strzały. Docięcie klepek na etapie produkcji umożliwia znaczne skrócenie procesu montażu, ogranicza także straty materiału i związane z tym koszty. Gwarantuje też najwyższą jakość ułożenia skomplikowanego wzoru, którą trudno było uzyskać, przycinając osobno każdy element. W odróżnieniu od jodły francuskiej montowanej tradycyjną metodą podłoga ta po ułożeniu nie wymaga już cyklinowania, szpachlowania oraz lakierowania.

Decydując się na podłogi linii Chevron, klient może wybrać każdy rodzaj drewna (dębową, jesionową lub egzotyczną), bieloną lub przyciemnianą. Produkt ten jest także dostępny w nowym kolorze Alabastro nawiązującym do barwy surowego dębu.

FertigDeska i FertigParkiet z linii Chevron są zabezpieczane trzema warstwami naturalnego olejowosku jeszcze na etapie produkcji. Podłoga może zostać poddana procesowi szczotkowania, czyli postarzania powierzchni, oraz czterostronnego fazowania. Za sprawą dwuwarstwowej konstrukcji może być stosowana na ogrzewaniu podłogowym.

Szanujemy Twoją prywatność,

Stosujemy cookies po to aby nasza strona funkcjonowała prawidłowo i aby doskonalić nasze usługi.
Więcej o wykorzystaniu cookies dowiesz sie w naszej polityce prywatności.
Możesz również w dowolnym momencie zmienic ustawienia prywatności.