Chevron – luksus na wyciągnięcie ręki

Menu

Każdy, komu marzy się eleganckie mieszkanie wzbudzające podziw wszystkich gości, powinien zwrócić uwagę na FertigDeskę i FertigParkiet Chevron. Drewniane podłogi z ekskluzywnej linii Chevron to najlepszy sposób na osiągnięcie tego niepowtarzalnego efektu. Znana od dawna jodła francuska dziś znowu króluje na światowych targach wnętrzarskich. Doskonale skomponuje się ona z ozdobnymi wnętrzami podmiejskich rezydencji, stanie się ponadto efektownym elementem wykończenia miejskich wnętrz w stylu skandynawskim czy awangardowym.

Chevron to podłoga nie tylko elegancka, lecz także niezwykle funkcjonalna.  Poszczególne klepki zostały przycięte na krótszych bokach pod kątem 45º, tworząc kształt grotu strzały. Docięcie klepek na etapie produkcji umożliwia znaczne skrócenie procesu montażu, ogranicza również straty materiału i związane z tym koszty. Gwarantuje też najwyższą jakość ułożenia skomplikowanego wzoru, którą trudno było uzyskać przycinając osobno każdy element.

W linii Chevron odnajdziemy niemal każdy rodzaj podłogi – w zależności od potrzeb, klient może zdecydować się na podłogę z dowolnego rodzaju drewna (dębową, jesionową lub egzotyczną), bieloną lub przyciemnianą. 

Szanujemy Twoją prywatność,

Stosujemy cookies po to aby nasza strona funkcjonowała prawidłowo i aby doskonalić nasze usługi.
Więcej o wykorzystaniu cookies dowiesz sie w naszej polityce prywatności.
Możesz również w dowolnym momencie zmienic ustawienia prywatności.