FertigDeska Luxury – fenomenalnie długa deska od Jawor-Parkiet

Menu

FertigDeska Luxury została zaprojektowana zgodnie z najnowszymi światowymi trendami, z myślą o osobach szczególnie ceniących luksus i niepowtarzalną estetykę. W kolekcji znajdziemy trzy warianty deski – Elegance, Classic oraz Country, które różnią się od siebie barwą i rysunkiem drewna.

Deska w wersji Elegance urzeka niemal idealnie symetrycznym usłojeniem oraz jednolitą kolorystyką. Podłoga ta doskonale eksponuje walory szlachetnego dębu. Szczególnie dobrze prezentować się będzie w przestronnych, reprezentacyjnych wnętrzach.

FertigDeska Luxury Dąb Classic posiada różnorodny układ słojów wzbogacony dużymi sękami oraz zauważalne różnice w barwie. Całość tworzy na powierzchni unikalne rysunki i nadaje jej niepowtarzalny wygląd. Ze względu na swój ozdobny charakter podłoga ta stanowić będzie elegancką oprawę podmiejskich rezydencji oraz znanych ze swej prostoty aranżacji skandynawskich. Z kolei deska w klasie Country jeszcze bardziej eksponuje naturalne walory drewna – jej powierzchnię zdobią bowiem sęki, wyraźna biel a nawet sporadycznie występujące pęknięcia. Podłoga ta z pewnością doskonale sprawdzi się w rustykalnych wnętrzach i wiejskich posiadłościach.

Klienci docenią nową linię desek od Jawor-Parkiet nie tylko za estetykę i jakość, ale także funkcjonalność. Za sprawą warstwowej konstrukcji FertigDeska Luxury przeznaczona jest do stosowania na ogrzewaniu podłogowym, a poprzecznie ułożone względem siebie warstwy stanowią dodatkowe zabezpieczenie przed odkształceniami i naturalną pracą drewna. Warstwa wierzchnia, o grubości 4 mm, pozwala na kilkukrotne cyklinowanie w trakcie użytkowania. Dobór elementów wykończenia pozostaje w gestii Klienta – deska może zostać poddana procesowi szczotkowania oraz fazowania, dwu lub czterostronnego. Powierzchnia deski zostaje zabezpieczona ośmioma warstwami lakieru UV lub trzema naturalnego olejowosku jeszcze na etapie produkcji. Dzięki temu podłoga ta jest gotowa do użytkowania niemal zaraz po ułożeniu. 

Szanujemy Twoją prywatność,

Stosujemy cookies po to aby nasza strona funkcjonowała prawidłowo i aby doskonalić nasze usługi.
Więcej o wykorzystaniu cookies dowiesz sie w naszej polityce prywatności.
Możesz również w dowolnym momencie zmienic ustawienia prywatności.