Jawor-Parkiet wprowadza linię profesjonalnych pielęgnatów do podłóg drewnianych

Menu

Bieżące czyszczenie i regularna konserwacja to jedyny sposób, by drewniane podłogi zawsze wyglądały pięknie i świeżo. Z myślą o wszystkich, którzy chcą w łatwy sposób zadbać o ich naturalne walory i zapewnić im długowieczność, powstała linia profesjonalnych pielęgnatów do podłóg drewnianych Jawor-Parkiet.

 

W skład linii wchodzą dwie serie – do podłóg lakierowanych i olejowoskowanych. Każda z nich składa się z dwóch produktów – impregnatu i koncentratu. Zabezpieczyć podłogę impregnatem powinno się bezpośrednio po jej ułożeniu. Środek ten chroni powierzchnię podłogi przed nadmiernym zużyciem i przedłuża okres jej użytkowania. Po zastosowaniu odświeża ponadto powierzchnię desek i parkietów. Koncentrat natomiast jest kosmetykiem służącym do bieżącego czyszczenia i codziennej pielęgnacji. W przypadku podłóg olejowoskowanych tworzy on na ich powierzchni delikatną warstwę ochronną oraz ogranicza proces wymywania oleju i szarzenia drewna.

 

Jawor-Parkiet, bazując na wieloletnim doświadczeniu, opracował prostą i ekonomiczną formułę, która gwarantuje, że drewniane podłogi będą służyć przez lata.

Szanujemy Twoją prywatność,

Stosujemy cookies po to aby nasza strona funkcjonowała prawidłowo i aby doskonalić nasze usługi.
Więcej o wykorzystaniu cookies dowiesz sie w naszej polityce prywatności.
Możesz również w dowolnym momencie zmienic ustawienia prywatności.