• 2 edycja konkursu Design Awards 2020
  • Nowe kolory Color Inspiration
  • Nagroda główna Dobry Design 2020
  • Salony Jawor-Parkiet
  • BIM Jawor-Parkiet
  • Nowa kolekcja Vintage
  • SuperPromo w Jawor - promocja podłóg drewnianych
  • Architekci

Duży katalog podłóg Jawor-ParkietDuży katalog podłóg Jawor-ParkietKatalog podłóg Jawor-Parkiet


Producent podłóg drewnianych


Nowe Retro Collection - podłogi postarzane, stylizowane


Aktualności

4 dni z designem. Zobaczcie, co się działo w Katowicach.

LUT

10

2020

Jawor-Parkiet uczestniczył w jednych z największych polskich targów architektury, designu i nieruchomości 4 Design Days. Katowice tradycyjnie były miejscem polskiej premiery naszych produktów – tym razem pięciu nowych barw w popularnej wśród klientów kolekcji Color Inspiration. Dodatkowo, zachęcaliśmy naszych gości do korzystania z DigiFloors oraz wzięcia udziału w II edycji konkursu Jawor-Parkiet Design Awards.

zobacz więcej →

Kreatywność i wysokiej klasy rzemiosło – podsumowujemy targi BUDMA

LUT

10

2020

W Poznaniu zakończyły się Międzynarodowe Targi Budownictwa i Architektury BUDMA. Nasza firma uczestniczyła w nich w podwójnej roli – jako wystawca i sponsor generalny Międzynarodowych Mistrzostw Parkieciarzy. Przekonaliśmy się, że zawód parkieciarza to obecnie połączenie umiejętności kreatywnego myślenia o drewnie i wysokiej jakości rzemiosła, od których zależy efekt końcowy – pięknie ułożona podłoga w domu klienta. Dla nas - producenta podłóg drewnianych, to niezwykle istotne.

zobacz więcej →

Premiera #new Color Inspiration

LUT

06

2020

To absolutna nowość! Podczas 4 Design Days w Katowicach odbyła się premiera zupełnie nowych barw w naszej popularnej wśród klientów kolekcji Color Inspiration. W FERRO, CALDO, FANGO, SABBI i MARONE kolory włoskiej przyrody i nowoczesna technologia przemieniły drewno w sztukę.

zobacz więcej →

4 Design Days – zainspirujemy kolorem

STY

23

2020

W dniach 6-9 lutego 2020 r. firma Jawor-Parkiet będzie uczestniczyła w jednych z największych polskich targów architektury, designu i nieruchomości 4 Design Days. W Katowicach tradycyjnie odbędzie się premiera, tym razem zupełnie nowych barw w naszej popularnej wśród klientów kolekcji Color Inspiration. Na firmowym stoisku nr 68 goście mogą się spodziewać wielu nowości.

zobacz więcej →

Zapraszamy na Międzynarodowe Targi Budownictwa i Architektury BUDMA 2020

STY

23

2020

W Poznaniu odbędą się Międzynarodowe Targi Budownictwa i Architektury BUDMA. Jawor-Parkiet tradycyjnie będzie ich częścią. Oprócz zaprezentowania naszych kolekcji podłóg drewnianych, przede wszystkim jako sponsor generalny, będziemy współorganizatorem Warsztatów i Międzynarodowych Mistrzostw Parkieciarzy.

zobacz więcej →

Inspiracje

Podłoga na ścianie. To nie rewolucja, a ewolucja

Podłoga na ścianie? Nie powinno to nikogo dziwić, wszak na przestrzeni lat przeszliśmy, niektórzy tęskniąc do dziś, przez boazerię – symbol PRL czy drewnopodobne panele. zobacz więcej →

O podłodze, która udźwignie tysiące mokrych narciarskich butów

16 lutego br. w Ośrodku Narciarskim na Kurzej Górze otwarto pizzerię. To klimatyczne wnętrze, a szczególnie podłoga, musi sprostać dużej wilgotności i takiemu samemu natężeniu ruchu ciężkich narciarskich butów. zobacz więcej →

Daj się zaskoczyć dębowej podłodze!

Jedwabiście gładka, o szorstkiej strukturze, ze śladami po pile, a może ręcznie postarzana? Dziś dębowa podłoga niejedno ma imię. Gama kolorów i wybór wykończeń drewna sprawia, że doskonale wypełni ona każdą przestrzeń. zobacz więcej →


Materiały dla architekta

Do pobrania tekstury
i rendery z naszymi podłogami

zobacz więcej →

Aranżator wnętrz

Sprawdź, która podłoga jest stworzona dla Ciebie

zobacz więcej →


Facebook LinkedIn Twitter