Inicjatywy lokalne

Parkieciarze odwiedzili fabrykę Jawor-Parkiet

Parkieciarze odwiedzili fabrykę Jawor-Parkiet

W wrześniowy weekend (19-21.09.2014 r.) odbył się Wielki Piknik Parkieciarski Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Parkieciarzy. To coroczne spotkanie było nie tylko okazją do spędzenia czasu wśród przedstawicieli branży parkieciarskiej, ale też szansą na odwiedzenie fabryki Jawor-Parkiet osobiście. Nasza firma była jednym z partnerów wydarzenia.

Spotkanie dobyło się w malowniczo położonym ośrodku w Bachotku, w którym na gości czekało wiele atrakcji: od sportów wodnych po biesiady przy ognisku. Jednym z głównych wydarzeń pikniku były szkolenia prowadzone przez partnerów przedsięwzięcia – firmy Jawor-Parkiet, Bona, Festool i Bochem. Uczestnicy mieli możliwość zapoznania się z ofertą oraz możliwościami wykorzystania produktów firm partnerskich.

W sobotę parkieciarze i zrzeszeni w OSP przedstawiciele branży przetwórstwa drzewnego odwiedzili naszą fabrykę w Nowym Mieście Lubawskim. Janusz Gawiński, kierownik Jawor-Parkiet, przedstawił i omówił etapy produkcji podłóg drewnianych. Nasi goście mogli na własne oczy przekonać się, jak długotrwały i złożony jest proces produkcji gotowych podłóg dwuwarstwowych. Spotkanie było także doskonałą okazją do zapoznania się z możliwościami wykończenia parkietu i desek. Zwiedzanie fabryki odbyło się w miłej atmosferze, a goście uzyskali od Janusza Gawińskiego odpowiedzi na nurtujące ich pytania.

Po południu uczestnicy pikniku, ciesząc się piękną pogodą, wzięli udział w zabawach i konkursach m.in. rzucie klepką, wbijaniu gwoździ długim młotkiem czy wędkowaniu na sucho. Zwieńczeniem całego wydarzenia była wspólna zabawa na uroczystej kolacji oraz tańce do późnych godzin nocnych.

Szanujemy Twoją prywatność,

Stosujemy cookies po to aby nasza strona funkcjonowała prawidłowo i aby doskonalić nasze usługi.
Więcej o wykorzystaniu cookies dowiesz sie w naszej polityce prywatności.
Możesz również w dowolnym momencie zmienic ustawienia prywatności.