Inicjatywy lokalne

Jawor-Parkiet wspiera Mistrzostwa Polski w Kickboxingu

Jawor-Parkiet wspiera Mistrzostwa Polski w Kickboxingu

W dniach 25-27 października odbyły się Mistrzostwa Polski w Kickboxingu seniorów i kobiet w formule full-contact w Kurzętniku. Jawor-Parkiet był jednym ze sponsorów wydarzenia.

W Mistrzostwach wzięło udział ponad 80 zawodników z 37 klubów. Najlepszymi okazali się Karolina Gleisner (56 kg, SKF Boksing Zielona Góra) i Kajetan Kierstein (67 kg, Czerwony Smok Poznań).

Staramy się wspierać najważniejsze, lokalne inicjatywy. Kickboxing jest stosunkowo nową w Polsce dyscypliną sportu a jednak w Kurzętniku i Nowym Mieście Lubawskim na co dzień trenuje już ok. 70 zawodniczek i zawodników, którzy regularnie odnoszą sukcesy. Ten sport ma dobry wpływ nie tylko na rozwój sprawności fizycznej, ale także kształtuje pozytywne cechy osobowości. Tym bardziej było nam miło zaangażować się w to wydarzenie – powiedział Janusz Gawiński, Kierownik Przedsiębiorstwa Drzewnego JAWOR. 

Organizatorem Mistrzostw Polski był Klub Sportowy Zamek Kurzętnik, przy współudziale Urzędu Gminy Kurzętnik, Polskiego Związku Kickboxingu i Samorządu Województwa Warmińsko-Mazurskiego.

Więcej o Mistrzostwach na stronie: www.mistrzostwa-kurzetnik.pl/home/

Szanujemy Twoją prywatność,

Stosujemy cookies po to aby nasza strona funkcjonowała prawidłowo i aby doskonalić nasze usługi.
Więcej o wykorzystaniu cookies dowiesz sie w naszej polityce prywatności.
Możesz również w dowolnym momencie zmienic ustawienia prywatności.