Inicjatywy lokalne

Zimowe szaleństwo? Tylko z Jawor-Parkiet, tylko w Kurzej Górze!

Zimowe szaleństwo? Tylko z Jawor-Parkiet, tylko w Kurzej Górze!

Jest nam bardzo miło poinformować, że Jawor-Parkiet w sezonie zima 2017 został oficjalnym partnerem ośrodka narciarskiego Kurza Góra. To jedyny taki stok na Warmii i Mazurach! Zapraszamy!

W tym sezonie wszystkich miłośników białego szaleństwa serdecznie zapraszamy do odwiedzin w Kurzej Górze – ośrodku narciarskim sąsiadującym z naszą siedzibą w Nowym Mieście Lubawskim. Pod koniec minionego roku nasze firmy nawiązały współpracę, w wyniku której Jawor-Parkiet w sezonie zima 2017 będzie kluczowym partnerem Kurzej Góry.

Każdy, kto choć raz odwiedził to miejsce, wie, że jest ono świetnym rozwiązaniem na udany weekend z przyjaciółmi lub z rodziną. Kurza Góra ma bowiem w swojej ofercie zarówno najdłuższą trasę zjazdową w północnej Polsce, obejmującą dwie różnorodne trasy, jak i zimowy park rozrywki oraz szkółkę narciarską dla dzieci. Przed rozpoczęciem tegorocznego sezonu miejsce to przeszło dodatkowo kilka istotnych modernizacji.

Na szczególną uwagę zasługuje przede wszystkim doinwestowanie kwestii utrzymania śniegu na stokach. Wdrożona została ona przy użyciu najwyższej jakości systemu, którego efektywność potwierdza stosowanie go w ośrodkach narciarskich w Beskidzie, Białce Tatrzańskiej, a także w Czechach, Słowacki, a nawet Chinach.

Oprócz interesujących tras zjazdowych, miejsce to dysponuje również zapleczem sportowym. Działają tu aż dwie wypożyczalnie profesjonalnego sprzętu, w których na odwiedzających czekają nie tylko narty i deski snowboardowe, lecz także buty, kaski czy kijki. Więcej informacji znajduje się na stronie: www.kurzagora.pl. Do zobaczenia na stoku!

Szanujemy Twoją prywatność,

Stosujemy cookies po to aby nasza strona funkcjonowała prawidłowo i aby doskonalić nasze usługi.
Więcej o wykorzystaniu cookies dowiesz sie w naszej polityce prywatności.
Możesz również w dowolnym momencie zmienic ustawienia prywatności.