Nowości produktowe

Jawor-Parkiet po raz kolejny zaprasza w inspirującą podróż do świata magicznej Italii

Jawor-Parkiet po raz kolejny zaprasza w inspirującą podróż do świata magicznej Italii

Nawiązujące do włoskich krajobrazów dębowe deski z serii Color Inspiration od blisko trzech lat goszczą w portfolio firmy Jawor-Parkiet. Teraz kolekcję sześciu unikalnych odcieni uzupełniły trzy nowe produkty, zabierające nas w fascynującą podróż do pełnych uroku zakątków Półwyspu Apenińskiego.

Za co kochamy Włochy? Za entuzjazm mieszkańców, urodzajne winnice, warte grzechu Gelato, piękne kobiety i szarmanckich mężczyzn. Z tego sentymentu do pachnących słońcem plaż i urokliwych krajobrazów Lombardii zrodziła się linia Color Inspiration – barwionych naturalnym pigmentem dębowych desek w odcieniach nawiązujących do krajobrazów Italii. Dokąd teraz nas zabiorą?

Zdj. FertigDeska Dąb Color Vulcano

 

Luna jest jak poświata księżycowa odbijająca się krystalicznych wodach alpejskiego Lago di Como. To finezyjnie usytuowane jezioro, otoczone zalesionymi pagórkami, uwodzi zmęczonych upałami turystów. Jest to też jedno z najpiękniejszych miejsc w północnych Włoszech, którego promenady przyciągają zniewalającym widokiem na majestatyczne, ośnieżone szczyty Alp, otoczone soczyście zielonymi łąkami. Z kolei ciepłe brązy i szarości, charakteryzujące Vulcano, przywodzą na myśl żyzne ziemie wokół Wezuwiusza, który imponująco góruje nad Zatoką Neapolitańską. Wulkan, będąc jednym z najniebezpieczniejszych na świecie, budzi ogólny respekt. Jednak dla rdzennych mieszkańców tych terenów przywulkaniczne gleby stanowią doskonały grunt dla upraw. Trzecia z nowych barw – Oro, czyli złoto – to odzwierciedlenie mieniących się w słońcu i subtelnie wynurzających się z morza skał i jaskiń wyspy Capri. Eteryczne piękno tej podłogi budzi skojarzenia z bajecznymi kamieniczkami Piazza Umberto i klimatycznymi uliczkami zachodniej części wyspy – Capri Paesey.

Zdj. FertigDeska Dąb Color Luna

 

Dąb Color Luna, Vulcano oraz Oro dostępne będą, podobnie jak pozostałe produkty z serii Color Inspiration, w czterech wymiarach: standardowej FertigDeski, ponaddwumetrowej FertigDeski Luxury, w przeznaczonej do montażu we wzór jodły francuskiej kolekcji Chevron, a także w nowej, adresowanej do architektów kolekcji FertigDeski Design Experience.

Zdj. FertigDeska Dąb Color Oro

 

Szanujemy Twoją prywatność,

Stosujemy cookies po to aby nasza strona funkcjonowała prawidłowo i aby doskonalić nasze usługi.
Więcej o wykorzystaniu cookies dowiesz sie w naszej polityce prywatności.
Możesz również w dowolnym momencie zmienic ustawienia prywatności.