Nowości produktowe

jp flex slide md lg xxl

Listwy J-P Flex – idealnie dopasowane do każdej podłogi

Estetyczne wykończenie, najwyższa jakość, funkcjonalność i dłuższa żywotność podłogi – to gwarancja, jaką daje nowy produkt wprowadzony do oferty Jawor-Parkiet. Listwy przypodłogowe J-P Flex to przysłowiowa „kropka nad i”, którą warto postawić w każdym wykańczanym wnętrzu. Wprowadzenie listew przypodłogowych jest odpowiedzią na liczne zapytania klientów, aby ofertę podłóg Jawor-Parkiet uzupełnić o listwy w najbardziej popularnej i uniwersalnej kolorystyce.

Technologia i funkcjonalność

Dostawcą listew J-P Flex Jawor-Parkiet jest renomowana marka Döllken Profiles. Są to wysokiej jakości listwy składające się z kilku warstw. Posiadają rdzeń HDF, bezchlorową powłokę odporną na wilgoć oraz elastyczne krawędzie dopasowujące się do nierówności powierzchni. Listwy dostępne będą w czternastu różnych formatach i wariantach kolorystycznych, co daje klientom szeroki wybór umożliwiający łatwy dobór listew do stylizacji pomieszczenia i użytej podłogi.


Tajemnica doskonałego wykończenia

Listwy przypodłogowe Döllken Profiles są znane na rynku od lat, dzięki wysokim walorom użytkowym – są odporne na otarcia, uszkodzenia, a także na wilgoć. Nowoczesne wykonanie wyróżnia je spośród innych produktów na rynku. Rozwiązaniem, na które warto zwrócić szczególną uwagę, jest sposób montażu narożnika wewnętrznego i zewnętrznego, który odbywa się bez dodatkowych akcesoriów i bez konieczności przecinania listwy. Dzięki temu narożniki są dużo bardziej wytrzymałe niż w przypadku listew montowanych klasycznym sposobem.

Tajemnicą perfekcyjnych narożników jest zastosowanie narzędzi, które ułatwiają precyzyjną pracę i idealne dopasowanie listew do powierzchni. Do montażu produktu stosowane są dedykowane narzędzia, w tym gilotyna, która nacina materiał nie przecinając jednak listwy w całości. Dzięki temu narożniki i połączenie listwy z podłogą są odporniejsze na uszkodzenia i wilgoć.

Listwy bezpieczne dla wszystkich

Produkt jest łatwy w montażu i idealnie pasuje do wszystkich rodzajów podłóg. Listwy posiadają certyfikat Greenguard, który oznacza, że są bezpieczne i mogą być stosowane zarówno w budynkach mieszkalnych, jak i w obiektach użyteczności publicznej, takich jak przestrzenie biurowe, szkoły lub placówki opieki zdrowotnej.

Listwy J-P Flex dostępne będą w następujących wariantach:

 • J-P FLEX MODERN 40 Biała
 • J-P FLEX MODERN 40 Antracyt
 • J-P FLEX MODERN 60 Classic
 • J-P FLEX MODERN 60 Victoria
 • J-P FLEX MODERN 60 Biała
 • J-P FLEX MODERN 60 Antracyt
 • J-P FLEX MODERN 80 Biała
 • J-P FLEX MODERN 80 Czarna
 • J-P FLEX MODERN 80 Śnieżnobiała
 • J-P FLEX MODERN 80 Platynowe Strebro
 • J-P FLEX MODERN 80 Cappuccino
 • J-P FLEX MODERN 100 Śnieżnobiała
 • J-P FLEX STYLE 100 Biała
 • J-P FLEX STYLE 100 Czarna

Dodatkowo do listew dostępny będzie dedykowany klej J-P Flex Glue.

Certyfikowani wykonawcy

Wybór odpowiedniej listwy warto skonsultować ze specjalistą. Tym bardziej, że produkt jest zwieńczeniem wykonanej pracy parkieciarza i nadaje finalny efekt. Przede wszystkim pełni jednak ważną rolę zabezpieczającą przez zniszczeniami, zabrudzeniami i kurzem, co w efekcie wydłuża żywotność podłogi.

Wysoka jakość listew przypodłogowych idzie w parze z profesjonalnym montażem. Dlatego najlepszym montażystom marka Döllken Profiles przyznaje certyfikaty Autoryzowanego Instalatora Döllken. Wybierając certyfikowanego montażystę klient otrzymuje gwarancję profesjonalnego montażu, najwyższej jakości wykonania i wydłużonej żywotności podłogi.

Szczegółowe informacje o ofercie listew J-P Flex od Jawor-Parkiet dostępne są tutaj