Porady

Nowa podłoga bez wychodzenia z domu .png

Wybór nowej podłogi bez wychodzenia z domu? Teraz to możliwe!

Przyszłość zakupów
DigiFloors zamienia ekran specjalnego tabletu w twoje pomieszczenie i tworzy realny model wnętrza w 3D, dzięki czemu konsument może dobrać produkt i przed zakupem zobaczyć efekty montażu podłogi. W aplikacji dostępne są wszystkie wzory, kolory i sposoby ułożenia podłóg z kolekcji Jawor-Parkiet. Już teraz widzimy, że to rozwiązanie przyszłościowe. Niedługo w taki właśnie sposób będziemy dokonywać zakupów, również tych na lata, związanych z wykończeniem wnętrz.
Wiele osób podejmuje decyzję o wyborze podłogi drewnianej na bazie tego, co widzi na wizualizacjach wnętrz innych klientów. Oglądamy wnętrzarskie projekty wykonane przez architektów, w których idealnie dopasowany jest każdy, nawet najmniejszy szczegół. Wydaje się nam, że naszym domu - z innym kolorem ścian, innymi meblami i dodatkami, podłoga będzie wyglądać tak samo. Wprawdzie podłogi drewniane są bardzo uniwersalne i ponadczasowe, ale zależało nam na maksymalnej satysfakcji klienta. Postanowiliśmy więc stworzyć narzędzie, które pomoże klientowi zobaczyć wymarzoną podłogę w jego domu jeszcze przed remontem i to bez wychodzenia z domu – deklaruje Grzegorz Sadowski, Dyrektor Marketingu i rozwoju sieci sprzedaży Jawor-Parkiet.

Bez nakładu pracy
To jedno z najnowocześniejszych obecnie rozwiązań tego typu w branży, bazujące na technologii AR. DigiFloors to specjalne urządzenie wyposażone w sensor, które umożliwia coś więcej niż samą wizualizację. Dzięki niemu problematyczne dotąd zwymiarowanie pomieszczenia jest bardzo proste. DigiFloors można zastosować w pomieszczeniach w pełni urządzonych, nie wymaga więc żadnego nakładu pracy. Nie musimy już przestawiać ciężkich mebli, walczyć z trudno dostępnymi narożnikami, ani prosić kogoś o pomoc, aby trzymał metrówkę. DigiFloors w kilka minut precyzyjnie zmierzy pomieszczenie i stworzy jego dokładny plan. Wyliczona zostanie nie tylko powierzchnia podłogi, ale również długość listew potrzebnych do montażu.

Nieograniczone możliwości
Urządzenie zawiera wszystkie tekstury podłóg, przez co możliwa jest wizualizacja dowolnego wymiaru, koloru i sposobu ułożenia posadzki drewnianej. Błyskawicznie otrzymamy gotową ofertę. Sporządzona od ręki wycena zawiera zwymiarowane rzuty pomieszczeń, wizualizację podłogi i sposobu jej ułożenia oraz pełną kalkulację kosztów nowej podłogi. Wybrany projekt można łatwo przesłać bliskim, aby skonfrontować go z ich opinią.
Wykorzystanie DigiFloors to znak nadchodzących czasów. Możemy dowolnie poruszać urządzeniem w każdym kierunku, a widok nowej podłogi podąża za naszym ruchem – mówi Łukasz Kenio, właściciel salonu Jawor-Parkiet we Wrocławiu, gdzie dostępna jest ta technologia. Dzięki tej aplikacji mamy możliwość zaprezentowania naszego produktu tak, jakby on rzeczywiście „został przymierzony” przez klienta w jego domu. Może on wspólnie z naszym doradcą, w komfortowych warunkach spokojnie dopasowywać podłogę, aby ostatecznie wybrać tę, która podoba mu się najbardziej. Plusów takiego rozwiązania jest bardzo dużo, ale najważniejszym jest zadowolenie i bezpieczeństwo klienta.

Dostępne w całej Polsce
Wrocław nie jest jedynym miastem, w którym możemy zamówić usługę. Na stronie internetowej producenta znajdziemy informację o blisko 30 miejscach, z których telefonicznie, bądź mailowo można zamówić wizytę doradcy z urządzeniem. W przypadku złożenia zamówienia usługa jest bezpłatna.
To rozwiązanie dla wszystkich klientów, którzy szczególnie w obliczu obecnej sytuacji nie chcą wychodzić z domu, a rozważają zakup podłogi drewnianej. DigiFloors na pewno ułatwia podjęcie decyzji. Dodatkowo wychodząc naprzeciw ograniczeniom, nasza firma bezpłatnie wysyła zainteresowanym próbki wybranych podłóg za pomocą specjalnego formularza na www.jawor-parkiet.pl.

Zobacz, jak działa DigiFloors !