Salony i Studia Jawor-Parkiet

Bez tytulu2

Czternasty salon sprzedaży Jawor-Parkiet otwarty! Zapraszamy do Sopotu

Do sieci sprzedaży Jawor-Parkiet dołączył czternasty salon firmowy. Sopot, Aleja Niepodległości 660 to adres, pod który zapraszamy klientów indywidualnych, architektów oraz inwestorów. Tutaj znajdziecie idealną podłogę drewnianą do swojego wnętrza.

Z wielką radością i satysfakcją informujemy, że 12 kwietnia 2024 r. oficjalnie zainaugurował działalność czternasty salon sprzedaży Jawor-Parkiet. Nasz kolejny sukces świętowaliśmy w gronie przyjaciół, partnerów biznesowych oraz  architektów z Trójmiasta i okolic. W uroczystym otwarciu wzięli udział Antoni Jan Gawiński, prezes Jawor-Parkiet oraz Janusz Gawiński, wiceprezes Jawor-Parkiet, którzy powitali gości i oficjalnie otworzyli najnowszy salon firmowy w Sopocie.

Gościem specjalnym spotkania był Marcin Cibor, założyciel Cibor Design, wykładowca ASP oraz Tiktoker znany jako em_ciborsy, który wprowadził architektów w temat promocji projektanta na TikToku. Wszyscy uczestnicy spotkania mieli także okazje zapoznać się z pełną ofertą podłóg Jawor-Parkiet na ogrzewanie podłogowe.

Podczas części bankietowej zafundowaliśmy naszym gościom udane południe przy muzyce na żywo i dobrą zabawę.

Salon sprzedaży Jawor-Parkiet w Sopocie to nowoczesny, elegancki showroom z podłogami naszej marki, w którym nasi klienci znajdą całą gamę produktów Jawor-Parkiet. W przestronnym i komfortom wnętrzu wybór podłogi drewnianej będzie prawdziwą przyjemnością. Tym bardziej, że salon oferuje również fachową pomoc, profesjonale doradztwo oraz usługi montażu podłóg. To miejsce, w którym nasi klienci znajdą wszystkie bestsellerowe, jak i najnowsze kolekcje desek i parkietów na ogrzewanie podłogowe, a także pielęgnaty do podłóg drewnianych oraz listwy J-P Flex. Szeroka gama kolorystyczna i niestandardowe wzornictwo gwarantują wybór idealnej podłogi do każdego wnętrza.

Z myślą o architektach zaaranżowaliśmy dedykowaną,  komfortową Strefę Architekta. To miejsce przeznaczone do spotkań z klientami i prezentacji swoich projektów. Turaj także nasi doradcy służą pomocą w doborze produktów do inwestycji, montażu i pielęgnacji podłóg. Zapraszamy do odwiedzenia salonu w Sopocie i skorzystania z oferty podłóg drewnianych Jawor-Parkiet.

Więcej informacji: https://sopot.jawor-parkiet.pl/