Salony i Studia Jawor-Parkiet

Drugi salon sprzedazy Jawor Parkiet w Lublinie oficjalnie otwarty Zapraszamy do C v3.H. Gala

Drugi salon sprzedaży Jawor-Parkiet w Lublinie oficjalnie otwarty! Zapraszamy do C.H. Gala!

16 lipca uroczyście świętowaliśmy otwarcie salonu sprzedaży Jawor-Parkiet Lublin C.H Gala. To już drugi salon sprzedaży w Lublinie i dziewiąty w naszej sieci sprzedaży.

Wieczór rozpoczęliśmy od prezentacji Sebastiana Sklepika, Specjalisty ds. architektów i projektantów wnętrz. Przemówienie nawiązywało do początków współpracy firmy Jawor-Parkiet ze Studio Podłóg z53, którego właścicielami są Michał Stawski i Andrzej Wroński. To właśnie dzięki tej biznesowej relacji możliwe było powstanie pierwszego i drugiego salonu Jawor-Parkiet w Lublinie.

Podczas uroczystości głos zabrał m.in. Janusz Gawiński, Dyrektor Generalny Jawor-Parkiet, który powiedział:

Choć pierwszy salon sprzedaży Jawor-Parkiet powstał w 2018 roku, to naszą sieć dystrybucji budujemy sukcesywnie już od 12 lat. Otwarcie drugiego już salonu w Lublinie to wielka radość, bo świadczy to o tym, że nasze podłogi są naprawdę pożądane. Obiecuję, że na tym nie koniec, ponieważ w tym roku mamy w planach otwarcie kolejnych, dwóch salonów. Jednym z naszych priorytetów jest to, aby nasze podłogi były dostępne dla klientów w całym kraju.

Potem przyszedł czas na tort i toast przy lampce szampana. W trakcie imprezy, goście mogli przenieść się w czasie w okres 20-lecia międzywojennego, a to wszystko za sprawą Maciejowej Kapeli, która w swoim repertuarze miała szlagiery miejskiego folkloru.

Wieczór uświetnił występ znanego iluzjonisty – Michała Zaorskiego, uczestnika telewizyjnego show „Mam Talent”.

Dodatkową atrakcją dla zgromadzonych gości było losowanie nagród, z których część stanowiły torby z grafikami jubileuszowymi, które powstały przy współpracy z Andrzejem Pągowskim, Bolesławem Chromrym oraz Bartoszem Zaskórskim.

Serdecznie dziękujemy licznie zgromadzonym przyjaciołom, projektantom i architektom za obecność i wspólne celebrowanie tego ważnego wydarzenia!

Salon sprzedaży Jawor-Parkiet Lublin C. H. Gala oferuje pełną ofertę podłóg Jawor-Parkiet. Na miejscu zainteresowani znajdą też chemię i pielęgnaty do drewna. Każdy klient może liczyć również na fachowe doradztwo.