Salony i Studia Jawor-Parkiet

DSC8517 v3

Uroczyste otwarcie 12. salonu sprzedaży Jawor-Parkiet. Zapraszamy do Poznania!

18 marca w gronie przyjaciół firmy i lokalnych architektów świętowaliśmy otwarcie trzeciego salonu sprzedaży Jawor-Parkiet w Poznaniu, który powstał z inicjatywy Piotra Wałkowskiego.

Spotkanie rozpoczęliśmy od powitania gości i prezentacji oferty naszych produktów. Przez którą z pasją przeprowadził nas Sebastian Sklepik, Specjalista ds. architektów i projektantów wnętrz.

Otwarcie nowego salonu jest zawsze ważnym momentem w życiu naszej firmy. To wielka radość, patrzeć jak nasza sieć sprzedaży z każdym kolejnym rokiem rośnie w siłę. Janusz Gawiński, Dyrektor Generalny Jawor-Parkiet, tak skomentował to wydarzenie:

- W tych niepewnych czasach szczególnie doceniam fakt, iż kolejny projekt w postaci salonu sprzedaży Jawor-Parkiet został zrealizowany. To efekt determinacji i ciężkiej pracy Piotrka. Doceniam także nasze wieloletnie partnerstwo, bo ono jest podstawą do rozwoju naszego wspólnego biznesu. Ci z państwa, którzy mieli już okazję pracować z Piotrkiem, z pewnością przekonali się o jego znajomości tematu i rzetelności. Pozostałych mogę zapewnić - to człowiek, który wiedzę o drewnie wyssał z mlekiem matki, bo jego rodzina od pokoleń pracuje właśnie w branży podłóg drewnianych.

Podczas eventu głos zabrał też Piotr Wałkowski,  właściciel salonu, który swoją radość wyraził słowami:

 - To prawda, pasję do drewna mamy wpisaną w DNA naszej rodziny. Dlatego jestem dumny, że dziś otwieramy oficjalnie trzeci salon w Poznaniu. Bądźmy od dziś w stałym kontakcie. Liczymy, że chętnie będą odwiedzać Państwo nasz salon.

Potem przyszedł czas na tort i małą niespodziankę dla gości - konkurs wiedzy o firmie, w którym do zdobycia były firmowe gadżety. Atrakcją tego wieczoru był fenomenalny duet wokalny - Ola Nizio i Paweł Mosek. Całość dopełnił poczęstunek w postaci sushi i pysznych przekąsek. Nie zabrakło też zjawiskowych drinków, które serwował pomysłowy barman – Dariusz Gogoliński z Winopasja.

Salony Jawor-Parkiet cechuje dostęp do pełnej oferty naszych produktów, stawiamy też na wyszkoloną kadrę i doradztwo, a z myślą o projektantach i architektach - udostępniamy Strefę Architekta, gdzie mogą oni spotkać się ze swoimi klientami. Zapraszamy!