Salony i Studia Jawor-Parkiet

Projekt bez tytulu

Gdańsk. Huczne otwarcie 13. salonu sprzedaży Jawor-Parkiet!

22 kwietnia zapisze się na kartach historii Jawor-Parkiet jako dzień pełen niezapomnianych muzycznych i artystycznych atrakcji! Tego wieczoru w gronie przyjaciół i architektów oficjalnie otworzyliśmy trzynasty salon sprzedaży Jawor-Parkiet, tym razem w Gdańsku!

To szczególne wydarzenie wymagało wyjątkowej oprawy, dlatego już przy wejściu naszych gości witała lustrzana para. Stworzyła wokół niezwykłą aurę, odbijając uśmiechy naszych przyjaciół w opływających ją mini zwierciadłach, a także wręczając Paniom białe tulipany. Event poprowadził niezawodny Rafał Maślak, który w imieniu organizatorów powitał wszystkich zgromadzonych gości.

Wieczór był okazją do rozmowy o designie i trendach wnętrzarskich, o których opowiedzieli Marta Czerkies – osobowość telewizyjna i skuteczna businesswoman oraz Sebastian Sklepik – specjalista ds. architektów i projektantów wnętrz Jawor-Parkiet.

W klimatyczny spacer po uliczkach Paryża zabrała naszych gości Reni Jusis. Wyjątkowy koncert JE SUIS RENI pokazał niezwykłą odsłonę znanych, francuskich piosenek o miłości.

Otwarcie nowego salonu, w tak znaczącej dla firmy, architektów i projektantów lokalizacji, wymagało mnóstwa pracy, dlatego jej uwieńczeniem były ciepłe słowa i podziękowania, które składali Janusz Gawiński, dyrektor generalny Jawor-Parkiet oraz Piotr Skonieczny, właściciel salonu.

Cieszę się bardzo, że możemy dzisiaj wspólnie otworzyć 13. salon sprzedaży Jawor-Parkiet, a tym samym pierwszy salon w północnej Polsce. Wiem, że nie tylko nam zależało na tym, aby Gdańsk, aby Trójmiasto miało miejsce sygnowane marką Jawor-Parkiet. Tym bardziej cieszy mnie fakt, że jest on w rękach Piotra Skoniecznego, z którym łączy mnie nie tylko przyjaźń, ale i wspólne zawodowe doświadczenia i wieloletnia współpraca – podsumował Janusz Gawiński.

Właściciel salonu nie ukrywał, że ten wieczór był dla niego bardzo ważny.

W mojej rodzinie parkieciarstwo przekazywane jest z pokolenia na pokolenie. Z marką Jawor-Parkiet jestem osobiście związany od wielu lat. Mam za sobą wiele pięknych realizacji z wykorzystaniem tych podłóg, właśnie tu, w Trójmieście. Liczę więc, że ten salon to początek nowej drogi na przyjaznym gruncie – powiedział Piotr Skonieczny.

Przyjaźń tę było czuć w każdym skrawku nowego salonu. Goście mieli okazję zacieśnić swoje więzi podczas długich rozmów i wielu uścisków. Prawdziwą ucztę dla ich podniebień przyrządziły lokalne firmy oraz zaprzyjaźniony barman, który drinki i koktajle potrafi dobrać do charakteru odwiedzających go osób. Nie zabrakło oczywiście tortu, który w towarzystwie niezwykłego, niemego gościa – mima – osłodził wieczór i zakończył oficjalną część spotkania. Artystyczny deser zapewniła AZZJA - półfinalistka VIII edycji The Voice of Poland, która swoim niezwykłym głosem tchnęła kolejną porcję energii w naszych gości.

Serdecznie dziękujemy za Waszą obecność!

 

Salon sprzedaży Jawor-Parkiet w Gdańsku jest miejscem, gdzie każdy znajdzie dostęp do pełnej oferty naszych produktów, wyszkoloną kadrę i doradztwo, a także Strefę Architekta, która daje możliwość spotykania się architektów z klientami marzącymi o przytulnym wnętrzu z naszą podłogą.

Zapraszamy!

Gdańsk, ul. Wałowa 25.