Targi i eventy

4 Design Days – zainspirujemy kolorem

4 Design Days – zainspirujemy kolorem

W dniach 6-9 lutego 2020 r. firma Jawor-Parkiet będzie uczestniczyła w jednych z największych polskich targów architektury, designu i nieruchomości 4 Design Days. W Katowicach tradycyjnie odbędzie się premiera, tym razem zupełnie nowych barw w naszej popularnej wśród klientów kolekcji Color Inspiration. Na firmowym stoisku nr 68 goście mogą się spodziewać wielu nowości.
#New Color Inspiration
Wyjątkowy klimat i krajobraz Włoch jest dla naszych projektantów nieustającą inspiracją. W FERRO, CALDO, FANGO, SABBI i MARONE kolory włoskiej przyrody oraz nowoczesna technologia przemieniły drewno w sztukę. Na firmowym stoisku zostaną zaprezentowane najnowsze kolory podłóg Jawor-Parkiet. Dodatkowo doradcy będą służyć informacjami na temat kolekcji, czy współpracy.
 
Color Inspiration Dąb Color Fango
 
DigiFloors
Podczas 4 Design Days zaprezentujemy także DigiFloors - innowacyjne narzędzie aranżacyjne Jawor-Parkiet, które dzięki rozszerzonej rzeczywistości (Augmented Reality) pozwala jeszcze przed ułożeniem podłogi zobaczyć, jak będzie ona wyglądała w konkretnym pomieszczeniu. To, oprócz platformy BIM, nowoczesne rozwiązanie od naszej firmy usprawniające codzienną pracę architektów, projektantów wnętrz.
 
 
II edycja konkursu Jawor-Parkiet Design Awards
Katowickie targi będą także okazją do promocji kolejnej edycji konkursu dla architektów, projektantów wnętrz organizowanego przez naszą firmę. Do 9 marca br. czekamy na najciekawsze projekty z podłogami Jawor-Parkiet.
 
 
Podczas 4 Design Days czekamy na Państwa na stoisku nr 68.

Więcej o wydarzeniu znajdziesz tu www.4dd.pl/2020/pl.
 

Szanujemy Twoją prywatność,

Stosujemy cookies po to aby nasza strona funkcjonowała prawidłowo i aby doskonalić nasze usługi.
Więcej o wykorzystaniu cookies dowiesz sie w naszej polityce prywatności.
Możesz również w dowolnym momencie zmienic ustawienia prywatności.